تحریک پذیری مردان

حالت شب

تحریک پذیری مردان

این را بدانید که تحریک مرد زندگیتان صرفا محدود به نقاط جنسی بدن او نمی‌شود . تحریک پذیری مردان از دیگر نقاط بدن او نیز می‌تواند نسبت به لمس، لرزش و فشار بسیار حساس باشد. این نقاط که به آنها نقاط تحریک‌ پذیر مردان گفته می‌شود تراکم زیادی از پایانه‌های عصبی دارد و می‌تواند به تحریک شریک زندگی شما و در نتیجه بهبود زندگی جنسی شما کمک کند.

رمز موفقیت شما در رابطه جنسی انجام پیش زمینه ها برای تحریک شوهر است. یکی از پیش زمینه و مقدمات آن این است که احساس مرد به زن مثبت باشد. زمانی که باور شوهر نسبت به همسرش خوب باشد ، تقریبا می توانید هر عملی که بخواهید انجام دهید. روش های تحریک مردان با صحبت کردن زمانی میسر خواهد بود که علاوه بر داشتن احساس خوب نسبت به شما ، از آمادگی کافی هم برخوردار باشند.

نباید توقع داشت که تمام هفته توانایی این را داشته باشید که شوهر و مرد خود را تحریک کنید. اجازه دهید توانایی و میل جنسی مردان به اندازه ی کافی استراحت داشته باشد. اگر میخواهید رابطه لذت بخشی داشته باشید با فارسی خوان همراه باشید.

تحریک پذیری زیر بغل

شاید شنیدن این که زیر بغل نیز یکی از نقاط تحریک‌پذیر مردان است برای شما عجیب باشد اما زمانی که صحبت ازماساژ جنسی برای زنان و به خصوص مردان می‌شود، نمی‌توان آن را نادیده گرفت. زیر بغل آقایان بسیار حساس است تا حدی که شاید نتواند بازی انگشتان شما در آن ناحیه را تحمل کند!

تحریک پذیری مردان

 انگشتان دستان

انگشتان شریک زندگی شما نقاط بسیار مناسبی برای تحریک‌ کردن هستند. شما می‌توانید با ملایم خراشیدن نوک انگشتان، کار تحریک شریک زندگیتان را آغاز نمایید و با فشار دادن کف دست او کار را ادامه دهید. استفاده از دهانتان نیز در این موضوع می‌تواند حیاتی باشد. انگشت او را بمکید، زبان خود را در اطراف آن تکان دهید و ببینید که چطور به نفس نفس می‌افتد!

تحریک پذیری داخل ران

به داخل ران مردان نیز معمولا توجهی نمی‌شود. با توجه به این که ران پا نزدیک به اندام تناسلی مردان است، چگونه می‌توان از لذت‌بخش بودن این اندام چشم‌پوشی کرد؟ لمس ران شریک زندگیتان می‌تواند حال او را خوب کند. باید بدانید یکی از مهم‌ترین نقاط تحریک پذیر مردان اینجاست؛ بنابراین هنگامی که انگشتتان را در این ناحیه حرکت می‌دهید یعنی در حال تحریک‌کردن و فریفتن او هستید.

تحریک پذیری

تحریک پذیری نقطه F

فرنولوم نقطه‌ای در زیر آ ل ت تناسلی است که در آن نوک آ ل ت تناسلی به محور آلت متصل می‌شود. این نقطه یکی از قوی‌ترین نقاط تحریک‌ پذیر مردان است و پر از سیناپس‌های تناسلی بوده و به همین دلیل با کلیتوریس مقایسه می‌شود. اگر تحریک پذیری این ناحیه به درستی انجام شود، شریک زندگی شما احساس غیر قابل وصفی را تجربه خواهد کرد.

همچنین بخوانید : مدت زمان مناسب رابطه جنسی

چگونه با این روش موتور او را روشن کنید؟ با یک دست آ ل ت تناسلی او را محکم بگیرید و زبانتان را در این نواحی با سرعت بچرخانید و این ناحیه را تکان دهید. این روش می‌تواند شریک زندگی شما را دیوانه کند.

تحریک پذیری دهان و لب

اکثر مردان سرشار از انرژی برای بوسیدن لب های‌ همسر خود هستند. لب ها یکی از غشاهای بسیار حساس بدن هستند که با بوسیدن آن ها می‌توان باعث تحریک آقایان شد.

تحریک پذیری پشت گردن

در واقع یکی از نقاط اصلی و حساس در بدن آقایان پشت گردن آن ها است که از ان به ناحیه شهوانی یاد می‌شود با لمس این ناحیه به وسیله دهان و لب ها میتوانید همسر خودرا تحریک کنید. تحریک ناحیه گردن سیگنال هایی به سیستم گردش خون می فرستد که این امر باعث افزایش جریان خون خواهد شد. به خانوم های‌ توصیه می‌شود که این ناحیه رابه آرامی نوازش کنند و یا ببوسند.

تحریک پذیری کیسه ب ی ض ه

این بافت نرم و حساس که پوشیده شده از اعصاب می‌باشد اگر با ماساژی آرام همراه باشد میتواند تحریک جنسی مرد را در پی داشته باشد و حالتی شهوانی به او دست خواهد داد.

تحریک پذیری مردان

تحریک پذیری آ ل ت تناسلی

مرد نوک آ ل ت تناسلی مرد بسیار حساس است و لمس ان به آرامی و فشار های‌ آرام میتواند باعث جریان خون دراین ناحیه شده که با برانگیختگی مرد همراه خواهد بود.

تحریک پذیری گوش ها

گذشته از زمزمه های‌ تحریک آمیز درکنار گوش مردها می‌توانید با نوازش و زبان زدن به نرمی گوش سبب افزایش برانگیختگی آن ها شوید.

تاثیر رفتارهای زنانه بر تحریک پذیری مردان

یکی از روش های تحریک مردان تحریک یا اصطلاحا ” برانگیختگی” مردان و آمادگی برای رابطه نیازمند دلربا بودن و روش های تحریک آن توسط زنان است. ظاهری زنانه داشتن یکی از مقدمات برای تحریک مردان است. ذات خلقت مردان به گونه ای است که با دیدن رفتارهای زنانه خانم ها ، نه تنها میل جنسی آنها بلکه عشق و محبتشان به مرور زمان بیشتر می شود.

آرزوی زنانی که زندگی را دوست دارند و به آن تعهد دادند ، این است که شوهر خود را سر تا پا پر از هیجان و لذت کنند و برای او یک زن جذاب باشند. روش های تحریک مردان مسیری را فراهم می آورد که این هیجان را بتوانید ایجاد کنید. بنابراین فراموش نکنید تحریک مرد و بالا بردن میل جنسی او ، زنانگی شما را می طلبد.

این مطلب توسط تیم فارسی خوان جمع آوری و تکمیل شده است امیدوارم که از این مطلب استفاده کرده باشید.همچنین از شما همراه گرامی می خواهیم که برای پیشرفت این مطلب نظر خود را از بخش دیدگاه برای ما ارسال کنید و با دیگر کاربران به تبادل نظر بپردازید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آیا نیاز به راهنمایی دارید؟

09901528674

پشتیبانی در تلگرام