میل جنسی در دوران قاعدگی

حالت شب

میل جنسی در دوران قاعدگی تغییراتی که در طی دوران قاعدگی اتفاق می‌افتد برروی فعالیت‌های جنسی زن از جمله میل در دوران قاعدگی تاثیر خواهد داشت. یکی از موارد مطرح در دوران قاعدگی، تغییرات میل جنسی است که در آن کمبود یا فقدان خیال‌پردازی‌های جنسی و میل به فعالیت جنسی دیده می‌شود. دوره ی عادات ماهیانه ی خانم ها دورانی است که هورمون ها بیشترین تغییرات به خود می گیرند.میل جنسی در دوران قائدگی نیز دستخوش تغییرات زیادی قرار دارد با تغییر هورمونی و تمایلات خانم ها به برقراری این روابط نیز تغییر می کند. حتی شرایط برقراری این ارتباط نیز تغییر می کند .

در این دوره ی خاص احساسات خانم ها نیز بسیار تغییر می کند و حتی حس آن ها نیز نسبت به همسرانشان تغییر کرده و میل جنسی در دوران قائدگی نیز به طبع این قضیه تغییر پیدا می کند. اگر برای شما هم این سوال پیش آمده که آیا میل جنسی در دوران قاعدگی کاهش میابد یا افزایش با مطلب امروز فارسی خوان همراه باشید

میل جنسی در قاعدگی

تحقیق درباره میل جنسی در دوران قاعدگی

در این بررسی میانگین سنی افراد ۳۱ سال بدست آمد. بیشترین کاهش میل در یک هفته قبل از قاعدگی در۳/۲۷% زنان و کمترین کاهش میل جنسی در بعد از اتمام قاعدگی تا یک هفته قبل از قاعدگی (روزهای وسط) ۳/۵% به‌دست آمد. ۷/۲۴% افزایش میل جنسی را در روزهای وسط بین دو قاعدگی و ۳/۲۷% در زمان قاعدگی و ۷/۱۰% افزایش میل جنسی را در یک هفته قبل قاعدگی گزارش کردند. این بررسی ارتباط معنی‌داری بین PMS و تغییرات میل جنسی با ۰۰۱/0p< نشان داد.

تجربه درباره میل جنسی در قاعدگی

اغلب خانم ها اظهار می دارند که امیال جنسی در آنها در زمان قاعدگی افزایش پیدا می کند. البته این زمان مناسب نیست و شاید برخی خانم ها تمایلی به برقراری رابطه در این زمان نداشته باشند. به عنوان مثال اگر او از تامپون استفاده کند زمانی که آنرا خارج می کند واژن خشک می شود و زمان زیادی طول می کشد تا مجددا از طریق روان کننده طبیعی (و نه خون) مرطوب گردد.

همچنین بخوانید : تحریک پدیری مردان

اگر از نوار بهداشتی استفاده کند، ممکن است از بوی بد و ظاهر آن خجالت زده شود. او دوست ندارد شما هیچ یک از این ها را مشاهده کنید و تمام کارها را در تنهایی انجام میدهد که این امر به خودی خود او را از برقراری رابطه جنسی دور می کند.

میل جنسی

البته خانم ها با هورمون هایشان همواره معماهایی را برای آقایون به وجود می اورند؛ در زمان نواسانات هورمون ها، خانم ها وسواسی، دمدمی، و افسرده شده و رفتار نا مطلوبی را از خود نشان می دهند. اما حقیقت این است که هر طوری که با او رفتار کنید او هم همان طور واکنش نشان می دهد.

تاثیر آقایان بر میل جنسی در دوران قاعدگی

آقایون می توانند برای دست یابی به رابطه جنسی مطلوب تر، مانند یک ساعت، زمان قاعدگی خانم ها را ثبت کنند. از آن به نفع خود استفاده کنند و از سکس بهتر و بیشتر نهایت لذت را ببرند و ارتباط دلپذیرتری را با شریک زندگی خود برقرار کنند.

ما تا الان آموختیم که میل جنسی چگونه تغییر میکند. در این میان بهترین فاکتور برای داشتن یک رابطه سالم بالابردن آگاهی درباره دوران قائدگی چه برای آقایان و چه برای خانمها نیلز است.امیدواریم که تیم فارسی خوان این کار را به خوبی انجام داده باشد.

این مطلب توسط تیم فارسی خوان جمع آوری و تکمیل شده است امیدوارم که از این مطلب استفاده کرده باشید همچنین از شما همراه گرامی می خواهیم که برای پیشرفت این مطلب نظر خود را از بخش دیدگاه برای ما ارسال کنید و با دیگر کاربران به تبادل نظر بپردازید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آیا نیاز به راهنمایی دارید؟

09901528674

پشتیبانی در تلگرام