چگونه زندگی جنسی خوبی داشته باشیم

حالت شب

 چگونه زندگی جنسی خوبی داشته باشیم فرقی نمی کند که همسرتان چقدر دوستتان داشته باشد و بخواهد ارضائتان کند؛ تحریکات و شور جنسی او به هیچ وجه شبیه به شما نیست.غیرمنطقی است اگر انتظار داشته باشید هر زمان شما تحریک شدید در اختیارتان باشد. باید یاد بگیرید که چطور گهگاه نیازهایتان را کنترل کنید.

احتمالاً تصور خواهید کرد که عادلانه نیست و مطمئناً عصبانی خواهید شد. زوج ها تا آنجا که می توانند در زندگی جنسی خود با همسرشان انرژی لازم را صرف کنند، زمان هایی وجود داشته باشد که  شما آمادگی رابطه ی جنسی را داشته باشید در حالیکه همسرتان ندارد.با فارسی خوان با چگونه زندگی جنسی خوبی داشته باشیم بیشتر آشنا شوید.

چگونه زندگی جنسی خوبی داشته باشیم ۱) بزرگترین راز جذابیت جنسی

این راز خود شما هستید،وقتی شما خود را جذاب ببینید، همسرتان هم همین نگاه را خواهد داشت. اما وقتی احساس خوب بودن نکنید، این احساس را به او هم منتقل خواهید کرد. یکی از اشتباه هایی که زوجین در روابط شان می کنند این است که انتظار دارند آن چیزی را که در خودشان احساس نمی کنند، همسرشان به آنها بدهد. برای مثال شما می خواهید همسرتان حس بزرگترین راز جذابیت جنسی به شما بدهد یا مرد انتظار دارد همسرش گرم باشد.این دقیقا همان اشتباهی است که نباید مرتکب شد. این که همسر شما چه احساسی به شما دارد ۱۰۰ درصد به حس شما نسبت به خودتان مربوط است.

بزرگترین راز جذابیت جنسی - خوب بپوشید

بزرگترین راز جذابیت جنسی – خوب بپوشید

بیایید روراست باشیم خیلی از ما برای دیگران لباس می پوشیم چون می خواهیم اثرگذار باشیم. اما بهتر است از امروز برای خودتان لباس بپوشید. هرچیزی که حس خوبی به شما می دهد، به تن کنید و نسبت به لباس، سبک و بدن خود حس خوبی نیز داشته باشید.

بزرگترین راز جذابیت جنسی – آرام و با لذت غذا بخورید

غذا یک تجربه نفسانی است به این معنا که باید از آن لذت ببرید. با در نظر گرفتن بو، طعم، رنگ و بافت مواد غذایی این لذت می تواند بیشتر هم بشود. یک وعده غذایی خوب می توان آرام و با لذت غذا خورد.حس خوبی از زندگی به شما بدهد و این باور را در شما ایجاد کند که همه چیز در زمان حال اتفاق می افتد و فوق العاده است.

بزرگترین راز جذابیت جنسی – قدم بزنید

راه بروید، نه برای رسیدن به جایی بلکه برای ایجاد حس حرکت در بدن زمانی که نسبت به بدن تان آگاه باشید یک حس طبیعی از لذت در شما ایجاد خواهد شد. از طریق حرکت های لذت بخش خواهید دید که حس جذابیت هم در شما جوانه می زند و این را هسمرتان هم احساس خواهد کرد.

بزرگترین راز جذابیت جنسی – یک حس رمانتیک ایجاد کنید

خیلی از ما بر این باوریم که هدف از خلق و خوی خوب این است که آن را با دیگران به اشتراک بگذاریم. البته این واقعا خوب است اما آیا تا به حال یک حس و حال خوب برای خودتان ایجاد کرده اید؟ هرچیزی که حس عاشقانه و آرام بخش به شما می دهد و یک حس رومانتیک ایجاد کنید.شمع روشن کنید، یک موسیقی آرام گوش کنید.

یک حمام آب گرم بگیرید یا یک بستنی بخورید. اجازه دهید یک حس  روماتیک را خودتان در خود ایجاد کنید. این کار شما را در نگاه همسرتان هم جذاب خواهد کرد.

بزرگترین راز جذابیت جنسی – بدن تان را دوست داشته باشید

بدن شما برای شما منحصر به فرد و زیباست. این تنها بدنی است که شما دارید بنابراین اگر میخواهید همسرتان هم ظاهر شما را دوست داشته باشید، باید خودتان هم بدن تان را دوست بدارید. خب چطور باید این کار را بکنید؟ باید نسبت به پوست، دست، پا و همه بخش های بدن تان با عشق و محبت برخورد کنید. مطمئن باشید هر چه بیشتر بدن تان را دوست داشته باشید، به همان اندازه همسرتان هم به ظاهر شما علاقه مند خواهد شد. با چنین احساسی نسبت به خودتان، انعکاسش را در همسرتان خواهید داد.

چگونه زندگی جنسی خوبی داشته باشیم -از رابطه جنسی لذت ببرید2

 

چگونه زندگی جنسی خوبی داشته باشیم ۲) از رابطه جنسی لذت ببرید

رابطه‌جنسی فقط برای تولیدمثل نیست.باید تجربه‌ای لذت‌بخش برای هر دو طرف باشد و پیوند بین زوج‌ ها را تقویت کند. و از رابطه‌جنسی لذت ببرید.عملی بسیار صمیمی و نزدیک بین دو نفر است و نیاز به تجربه و رابطه دادن و گرفتن بین شما و همسرتان دارد تا هر دو بتوانید از آن لذت ببرید.بااین وجود، واقعیت این است که اکثر افراد واقعاً از آن لذت نمی‌برند.زنان در روابط‌ جنسی ندرت به ارگاسم می‌رسند.و این امکان وجود دارد که وقتی ندرت به اوج لذت جنسی برسید، احتمالاً نمی‌دانید که چطور باید ارگاسم‌هایتان را به حداکثر برسانید.

چگونه زندگی جنسی خوبی داشته باشیم ۳) میل جنسی در انسان

میل جنسی در انسان عبارت است از ظرفیت برای داشتن تجربه‌ها و پاسخ‌های شهوانی. گرایش جنسی فرد بر میل جنسی و کشش او به فردی دیگر مؤثر است. تمایلات جنسی جنبه‌های هیجانی، فیزیولوژیک یا معنوی داشته باشند.جنبه‌های فیزیولوژیک از تمایلات جنسی اشاره دارد.مکانیسم تولید مثل وسائق‌های بیولوژیکی بنیادینی که در همه گونه‌هایی که توسط هورمون‌ها کنترل می‌شوند.جنبه احساسی یا فیزیکی از تمایلات جنسی اشاره به رابطه‌های میان افراد دارد، که از طریق احساسات ژرف یا نمودهای فیزیکی از احساسات عاشقانه، اعتماد یا دل‌نگرانی بیان می‌شود.و نگرش معنوی‌ نیز نسبت به تمایل جنسی در یک فرد یا در ارتباطات با دیگران وجود دارد.

چگونه زندگی جنسی خوبی داشته باشیم ۴) اعتیاد به رابطه جنسی

اعتیاد به رابطه جنسیمی­تواند باعث شود که فرد معتاد بیشتر خطر کند، زیرا نیاز به ارضای جنسی مقدم بر همه چیز می­شود. خطر رو به افزایشی در زمینه مشکلات با سلامتی جسمی واعتیاد به رابطه جنسی فرد مبتلا در بسیاری از مواقع فاقد توان داشتن یک رابطه­ کارآمد است و مدام خود را با رفتارهایش کنار کشیده و گوشه گیری می­کند. فرد معتاد به رابطه جنسیبیشتر وقت­ها مبتلا به مشکلات روانی دیگری نیز هست.

میل جنسی همواره کانون کنجکاوی، علاقه و تحلیل انسان بوده است .ترسیم رفتار جنسی از دوران نقاشی های غارنشینان ما قبل تاریخ تا تصاویر و نقاشی های تشریحی داوینچی در مورد مقاربت وجود داشته است عوامل مختلفی در تعیین رفتارها و تمایلات جنسی نقش دارند ، مانند فیزیولوژی بدن فرد ، روان شناسی ، فرهنگی که فرد در آن زندگی می کند ، روابط فرد با دیگران و نحوه رشد فرد در دوران زندگی و میل جنسی شامل ادراک مردانگی یا زنانگی و افکار و تخیلات خصوصی و رفتار است برای فرد معمولی جذابیت برای فرد دیگر و عشق و اشتیاق حاصل از آن خیلی با احساسات شادی صمیمانه ارتباط دارد .

این مطلب توسط تیم فارسی خوان جمع آوری و تکمیل شده است امیدوارم که از این مطلب استفاده کرده باشید.همچنین از شما همراه گرامی می خواهیم که برای پیشرفت این مطلب نظر خود را از بخش دیدگاه برای ما ارسال کنید و با دیگر کاربران به تبادل نظر بپردازید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آیا نیاز به راهنمایی دارید؟

09901528674

پشتیبانی در تلگرام