تعبیر خواب آتش سوزی

حالت شب

خواب انسان زمان آرامش اوست و خواب هایی که میبیند از گذشته یا آینده اش خبر میدهند و هر خوابی تعبیری دارد. در واقع تعبیر برای همه خواب های خوب و بد وجود دارد. تعبیر خواب آتش سوزی تعبیر خوابی است که تیم فارسی خوان قصد دارد که این مطلب خود را به آن اختصاص دهد و تعبیرهای متفاوتی را از آتش، آتش سوزی، آتش گرفتن را برای شما مخاطبان عزیز بیان کند و امیدواریم که نهایت استفاده را از این مطلب ببرید. شما نیز اگر از تعبیر خواب آتشسوزی تعبیر های شخصی دارید میتوانید در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

تعبیر خواب

 انسان ها وقت مناسبی برای استراحت خود انتخاب میکنند هر فرد باید در طول شبانه روزحدودا ۸ ساعت بخوابد.

اما با اتفاقاتی که در طول روز و در گذشته می افتد و یا رویاهایی که شخص برای آینده اش دارد و مدام به آنها فکر میکند، فکر فرد خسته و مشغول میشود و بعضی از همین افکار در خواب شخص بوجود می آید و خواب همان افکار را میبیند.

همچنین بخوانید : تعبیر خواب سگ

اما گاهی اوقات بیخیال موضوعی است و اصلا در فکر او وجود نداشته، این خواب ها در واقع از عالم غیب آمده اند و هر کدام تعبیرات خوب و بدی دارند که بر روی زندگی فرد اثراتی خواهد داشت.

تعبیر آتش

هر کلمه ای معنایی دارد اما بستگی به آن کلمه دارد که چگونه صرف شود.

تعبیر خواب آتش سوزی

خواب ها نیز تعبیراتی دارند و یک حالت کلی برای تعبیر آن وجود دارد. اما بسته به نوع خوابی که شخص میبیند و اتفاقاتی که در آن خواب روی میدهند تعبیر آن را خوب یا بد میکند و اثرات خواب بر زندگی شخص مثبت و یا منفی میشود، آتش در کل بیان احساسات، شور و هیجان است و شعله های آتش، تحول بزرگی در فرد را معنی میکند. این تعبیر و مفهوم کلی آتش است.

تعابیر متفاوت آتش سوزی

 بسیاری هستند که خوابها را تعبیر میکنند در اینجا به تعبیر خواب آتش سوزی طبق نظرات چند بزرگ میپردازیم :

بیتون می گوید: اگر که مکانی آتش گرفته است، اما کسی دچار سوختگی نشده نشانه شادی و خوشحالی است.

امام صادق در مورد آتش سوزی تعبیر میکند که:

اگر در میدان جنگ و محل درگیری آتش ببینی، تعبیرش بیماری‌های سختی مثل آبله و طاعون و سرسام و مرگ ناگهانی می‌باشد اگر ببینی آن آتش دود می‌کند، تعبیرش برای تو بیم و ترس از پادشاه می‌باشد.

یونگ می گوید: قصد دارد که آتش سوزی بپا کند، نشانه از خشم و عصبانیت درونی اوست.

ابراهیم کرمانی می گوید: اگر ببینی که در بین مردم آتش می اندازی و آتش سوزی در بین مردم است، خود شخص خواب بیننده در بین مردم تضاد و تفرقه می اندازد.

جابر مغربی می گوید: قسمتی از آتش در دست گرفتی و به مردم میدهی، تعبیرش این است که از طرف شخص خواب بیننده ضرر و مشکل به مردم میرسد.

تعبیر خواب آتش سوزی

زمانی که در خواب هستید و یک خواب وحشتناک میبینید و از آن میترسید، خواب هایی مانند:

خوابی که در یک آتش سوزی بزرگ و سخت اسیر شده اید و شعله های آتش بر سر شما آوار میشود و شما از آنها میخورید و با گرفتن شعله های آن به مکان های دیگرآتش میزنید و راه نجات و فراری ندارید یه خواب کلافه کننده و سخت دارید.

بیان کردن خواب بر آب
با بیان کردن خواب بر روی آب میتوان مقداری از اثرات منفی خواب و تعبیرش کم کرد

اینگونه خواب ها تعابیر ناخوشایندی دارند و خبر از انجام کاری نامناسب در گذشته یا در آینده میدهد. خواب آتش سوزی تعابیری مانند خوردن مال یتیم،بی دینی،سخن دروغ،خشم ، نفرت و فتنه خود را بر اطرافیان ریختن و …..دارد.

تعبیر آتش در خانه

یکی از دوستانم چند وقت پیش خوابی را برایم تعریف کرد که ساده از آن گذشتیم.

اما چند روز بعد تعبیر آنرا خود به عینه دیدم و فهمیدم که هر خوابی تعبیری دارد چه این تعبیر خوب باشد و چه بد. دوستم در خواب دیده بود که خانه اش آتش گرفته است و تمام بدنش دچار آتش سوزی شده است و بعضی از قسمت هایش از بین رفته است. اما بعد از چند روز شاهد حادثه ای ناگوار برای بستگان نزدیکش شده و یکی از عزیزانش را از دست داده است.که بعد از گذشت مدتی خود تعبیر آتش گرفتن در خانه را به از دست دادن خانوده دانست و این تعبیر خواب آتش گرفتن از نظر دوستم بود.

خوابهای ترسناک و وحشتناک

خوابهای ترسناک و وحشتناک

گاهی اوقات پرخوری در وعده شام باعث دیدن خواب های وحشت آور میشود
 • تعبیر خواب آتش در خانه همسایه:نشانه بالا رفتن احترام شما میباشد.
 • تعبیر خوابآتش گرفتن خانه خود:بدست آوردن یک شغل مناسب
 •  تعبیر خواب آتشسوزی خانه اما با شعله های کم:رسیدن به پول بسیار

ادامه تعبیر خواب آتشسوزی

در حالت کلی، دیدن آتش در خواب تعابیر زیاد و متفاوتی دارد که عبارتند از:

 • ایجاد فساد و فتنه
 • رواج بی دینی
 • بیماریهای سخت
 • غم و مصیبت
 • بدست آوردن چول زیاد
 • اعلام خطر در مقابل دزدی
 • غیبت کردن
 • دچار شدن به بلا های سخت
 • خوردن مال یتیمان

تیم فارسی خوان تعبیر های متفاوتی از آتش و تعبیرخواب آتشسوزی را در این مطلب گردآوری کرده است. امیدواریم که نظر شما مخاطیان عزیز را جلب کرده باشیم و در بخش نظرات پاسخگو نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آیا نیاز به راهنمایی دارید؟

09901528674

پشتیبانی در تلگرام