خصوصیات فروردینی ها

حالت شب

در فضای مجازی همیشه شاهد این بودیم که متولدین چه ماهی چه خصوصیاتی دارند. امروز را به خصوصیات فروردینی ها اختصاص میدهیم تا ویژگی خاص این عزیزان را بشناسیم. اما سوال اساسی اینجاست که آیا واقعا ماه تولد در شکل گیری شخصت انسانها تاثیرگذار است؟
به زبان ساده تر آیا شما هم فروردینی مغرور هستید یا فروردینی رمانتیک؟ تیم فارسی خوان امروز وقتش را به فروردینی ها اختصاص داده است، با ما باشید.

خصوصیات فروردینی ها

فروردینی ها افراد مستقلی هستند و دوست دارند که مدام از خود و توانایی هایشان حرف بزنند. آنها منم منم های زیادی دارند که گاهی غیر قابل تحمل است. البته این واقعا اشتباه آنها نیست، آنها دوست دارند که آنچه در سرشان می گذرد را بیان کنند تا دیگران بشنوند و به وقت اش آنها را به افرادی دیگری انتقال دهند. فروردینی ها دوست دارند که مورد ستایش دیگران قرار گیرند.

این جمله باید در گوش متولدین فروردین ماه زمزمه شود “حتی اگر زمستان هم بیاید بازهم با معجزه بهارفاصله زیادی نیست” برای متولد فروردین دریافت عشق و محبت مترادف با حیات است که البته با خوشحالی از دیگران طلب میکند و می‌پذیرد.روح متولد فروردین اگر محبت نبیند مانند هر نوزاد دیگری می‌میرد. او به دنیا آمده تا همه به او عشق بورزند و خواسته هایش را برآورده کنند.برای او حتی اشاره به بی محبتی میتواند دردناک و کشنده باشد و زندگی در این صورت برای او ترسناک و وحشت آور خواهد شد.

اگر روزی به شخصی برخورد کردید که با قیافه‌ای بسیار دوستانه، ولی محکم و مطمئن و لبخندی سریع دستش را بطرف شما آورد و دست شما را محکم فشرد و بخصوص اگر در مصاحبت او مشاهده فرمودید که ایشان با خوش قلبی و معصومیت تمام، اصلا توجهی به گفته شما ندارد و فقط فکر و نظریه خودش برایش مطرح است، انگار که از قبل برای هرچه می‌خواهد بگوید طرح و برنامه ریزی کرده و نتیجه کاملا برایش روشن و غیرقابل تغییر است، اطمینان داشته باشید که یک متولد فروردین شما را انتخاب کرده است.

ف1

زنان متولدین فروردین بدانند

دختر فروردین در ظاهر سرزنده و زود رنج است اما در باطن بسیار کمال گراست و در یک روز واقعاً گرم بسیار احساساتی است این دختر اگر بفهمد شریک او گرگی در لباس بره است ، قیافه غم انگیزی پیدا می کند . او خیلی آسیب پذیر است و سعی می کند آن را پنهان کند.نشانه های آبی و خاکی به امنیت خانوادگی نیازمندند اما زن مریخی باید از کسانی که دوستشان دارد جدا باشد تا بتواند خود را بشناسد او باید در اجتماع باشد تا اجتماعی شود .

اگر این دختر زمانی را به خودش اختصاص ندهد از روابط بیزار و متنفر می شود، داد و هوار و گریه می کند و زبانه آتش خشم او بیش از توده آتشی است که در یک قوطی کبریت می بینید.قوچ ماده ترکه ای نیست اما خوش بنیه است .متولدین زن این ماه عموماً افرادی خوشرو، خوش زبان، تندخو، اما مهربان، با قدی متوسط می‎باشند. اینان کمی حسود و دوستدار جشن و سرور هستند.اغلب در ابتدای زندگی با مشکلاتی مواجه خواهند بود، اما به ترتیب موقعیت و عزت نصیبشان می‎شود.اینان نزد پدر و مادر عزیز هستند.

خلاصه خصوصیات کلی
پرجنب و جوش ، فعّال ، عجول ، رک و بی پروا ، زود عکس العمل نشان می‌دهد ، لایق و کاردان ، عاشق قدرت ، بی صبر و طاقت ، قادر است مدّتها تنها باشد ، اهل امر و نهی ، طراح ، اهل هیجان ، حادثه جو ، پرتوقع ، ریاست مآب ، با اعتماد به نفس ، سازنده ، به گذشته فکر نمی‌کند ، جوانتر از سنش ، شایسته ، ماجراجو ، روشنفکر ، دقیق ، اشتباه خود را نمی‌پذیرد ، با مدیریت عالی ، متنفر از مداخله دیگران ، فعّال و جنجالی ، با شهامت ، با مطالعه ، هوشیار و زرنگ ، صاحب عقیده ، مبتکر ، مقتدر ، اهل بخشش ، اهل تنوع ، با حس مسئولیت ، پر انرژی ، اهل کشمکش و ستیز ، سالم و پرقدرت ، خودخواه ، گاهی یاغی ، بی ریا ، گاهی خشک و یک دنده ، مخالف دوز و کلک ، در باطن ضعیف‌تر از ظاهر است ، مددکار ، گاهی غیر واقعی و غیر منطقی ، هوشمند

خود نیز صاحب فرزندان زیادی می‎شوند.اغلب اینان دارای همسری با کمال و صاحب قدرت می‎شوند.متولدین زن این ماه اغلب در خانه‎داری و همسرداری مسلط هستند. از نامحرم دوری می‎کنند و طالب رضایت شوهر هستند.اینان اغلب شاکر و خوش قلب هستند. اما برای کسب آرامش و آسایش بیشتر، باید از کفران نعمت پرهیز کنند. این افراد طبعی گرم و خشک دارند و عموماً در زندگی با سه خطر مواجه می‎شوند.

هرگاه از این سه خطر بگذرند، عمر طبیعی خواهند داشت. اینان باید صادق و راستگو باشند، زیرا دروغ به آنان صدمه می‎زند. این زنان اغلب طالب لباس‌های روشن و سنگ عقیق هستند.

ف2

مشخصات کلی متولدین فروردین ماه

 1. فروردین یعنی نوزاد طبیعت
 2. سمبل: برّه
 3. عنصر وجود: آتش
 4. شعار: من هستم
 5. سنگ خوش یمن: الماس
 6. سیّاره: مریّخ
 7. فلّز وجود: آهن
 8. شخصیّت: کاردینال
 9. رنگ محبوب: زرد
 10. راهنمای ایده آلیست
 11. گل ماه تولد فروردین گل رز
 12. بسیار رک گو و عاشق مسافرت

خصوصیات اخلاقی مرد فروردین

رک و راست، عاشق پیشه، حسود، پرتوقع و ریاست طلب، هرگز به گذشته فکر نمی‌کند، رفتار و قیافه اش جوانتر از سنش به نظر می‌رسد، از زن خجول، ملالت آور و منفی باف بیزار است. متولدین این ماه افرادی خوش طبع و خوشرو و بلند قد و خوش اقبال می‎باشند.اینان اغلب در سینه، صورت یا بازونشانی دارند که برایشان نیک است.

متولدین این ماه افرادی با ذوق و سلیقه بوده و عموماً رفتار مسالمت‎آمیز دارند.خوش بین است و خواهان داشتن کاری در خارج از منزل است.عصبانیت هایش ظاهری و مهربانیش عمیق و واقعی است.

ف3

فروردینی ها کی ازدواج میکنند

عروسی عاشقانه فروردینی ها اواخر دهه ۲۰ سالگی رخ میدهد.  فروردینی ها افرادی هستند که دوست دارند با احتیاط قدم بردارند. آنها با اراده بالا می توانند صبر پیشه کنند تا به مراد دلشان برسند. برای آنها ازدواج هرگز تصمیم ساده ای نیست، به همین دلیل در آن عجله نمی کنند. آنها هرگز قبل از ۲۰ سالگی تن به ازدواج نمی دهند. اما پس از این که جواب «بله» را گفتند، تازه زندگی شان آغاز می شود و شور و شوق لازم را برای ماجراجویی به همراه شریک زندگی شان به دست می آورند.

آنها دوست ندارند که تا قبل از آن روز موعود دیگران را از تصمیم نهایی خود آگاه کنند. بنابراین اگر یک روز صبح بیدار شدید و شنیدید که متولدین این ماه تصمیم به ازدواج دارد، شوکه نشوید.

سازگاری فروردینی ها با دیگر ماه ها

 1. فروردین و فروردین: وقتی دو فروردینی کنار هم قرار می گیرند لازم است که یکی از آن ها آرام باشد. تنها در این صورت است که می توانند رابطه موفقی داشته باشند. هر دو روحیه بسیار گرم و عاطفی دارند و لحظات پرانرژی و خوبی را با هم خواهند داشت.
 2. فروردین و اردیبهشت: این رابطه پر از چالش های شخصی است. اگر این دو بخواهند رابطه موفقی داشته باشند باید بسیاری از مسائل شخصی خود را حل کنند. تنها زمانی که در زندگی خود به صلح و آرامش برسند می توانند تفاوت ها را نادیده بگیرند و به حرف های هم گوش بدهند.
 3. فروردین و خرداد: در کل این ازدواج مثبت، هیجان انگیز و چالشی است. رابطه ای که هر دو خیلی چیزها از هم یاد می گیرند. تنها مشکلی که در این رابطه ممکن است وجود داشته باشد بی اعتمادی است به خصوص اگر فروردین بیش از حد وابسته به خردادی باشد. نکته مهمی که نباید فراموش کنند معجزه گفتگوست. ایین ازدواج پایدار است زیرا سطح عشق و علاقه آن ها بیشتر از دردسرها و مشکلات زندگی است.
 4. فروردین و تیر: این رابطه برای هر دو کمی دردناک است و برای موفق بودن به تلاش زیادی نیاز دارد. هر دو باید تغییراتی در رفتارهای خود ایجاد کنند. در حالی که هر دو بیش از حد مراقب رفتارهای خود هستند. این کار زیاد آسان نیست اما نتیجه خوبی دارد.
 5. فروردین و مرداد: رابطه بین فروردین و مرداد رابطه پرشوری است و وقتی به هم علاقمند می شوند جدا شدنشان غیرممکن است. این دو انسان های زیاد رمانتیکی نیستند اما وقتی عشق را در زندگی پیدا می کنند برای آن می جنگند. رابطه این دو بر پایه عنصر آتش است پس نمی توان به دنبال سکوت و آرامش در زندگی آن ها گشت.
 6. فروردین و شهریور: رابطه بین فروردین و شهریور هیچ وقت کسل کننده نیست و زندگی سرگرم کننده ای را با هم خواهند داشت. در این رابطه آزادی کافی وجود دارد و فروردین به شهریور این اجازه را می دهد تا به او بیاموزد چگونه افکارش را سازمان بدهد و رابطه آرام بخشی برقرار کند. این رابطه پایدار است و نتیجه آن بسته به سرگرمی و آرامشی است که با هم دارند.
 7. فروردین و مهر: درست است که وفق دادن این دو طبیعت متفاوت کمی سخت است اما همین تفاوت ها هستند که به رابطه آن معنا و مفهوم می دهد. هر مشکلی که این دو با هم داشته باشند قابل حل است. وقتی فروردین و مهر عاشق هم می شوند هیچ چیزی نمی تواند آن ها را از هم جدا کند. درست است که آن ها باید کمی روی ارتباط هم کار کنند اما به قول معروف مثل دو روح در یک جسم هستند.
 8. فروردین و آبان: رابطه این دو رابطه عنصر آب و آتش است. آتش آب را تبخیر می کند همانطور که فروردین احساس آبان را خرد می کند. آب آتش را خاموش می کند همانطور که آبان فروردین را از پای در می آورد. به نظر می رسد این ها بدترین جفت در دنیا هستند و این تقصیر کسی نیست بلکه به علت ناسازگار بودن دو طبیعت و عنصر کاملا متفاوت است.
 9. فروردین و آذر: این ارتباط سرشار از پتانسیل است. هر دو روی حرف خود می ایستند و از احساسشان در مقابل دیگران دفاع می کنند. البته نظر دیگران چندان اهمیتی برایشان ندارد. اگر به اعتقادات همدیگر احترام بگذارند بهترین و سازگارترین جفت در صور فلکی هستند. توصیه مهمی که باید این زوج جدی بگیرند صداقت است.
 10. فروردین و دی: این رابطه رابطه زیاد آسانی نیست و هیچکدام حاضر نیستند از اشتباهات همدیگر چشم پوشی کنند به همین دلیل این رابطه بیشتر شبیه رقابت است اگر هم با سماجت تصمیم به ازدواج بگیرند هر لحظه مجبور می شوند سرشان را به دیوار بکوبند. تنها شانس موفقیت این دو احترام بلاشرط و متقابل به نظرات و انتظاراتشان است. آن ها می توانند همدیگر را کامل کنند البته به شرط این که خوبی های همدیگر را ببینند و زیاد به کار هم کاری نداشته باشند.
 11. فروردین و بهمن: این زوج با کمبود محبت مواجه هستند. اما با این وجود زوجی نیستند که اجازه دهند روابطشان تیره و تار شود. فروردین نیاز دارد که از شریکش آرامش بگیرد بنابراین می توانند عشق و علاقه گرمی را به هم ابراز کنند. این زوج می توانند با هم زندگی مشترکی داشته باشند اما باید یک اتاق مخصوص جیغ زدن داشته باشند که هر چند روز یک بار به آن سر بزنند.
 12. فروردین و اسفند: این رابطه ای است که از بی اعتمادی آسیب می بیند. سیاره فروردین مریخ سیاره مرزهاست و سیاره اسفند نپتون. هر دو سیاره مسئول مرزهای ما با دنیای بیرون هستند بنابراین این زوج به سختی می توانند با هم احساس صمیمیت و نزدیکی کنند.

زمان عاشق شدن فروردینی ها

زمانی که با فردی قدرتمند روبه رو شوند متولدین ماه فروردین به هیچ وجه عاشق افراد ضعیف نمی شوند، بلکه برعکس، قدرت است که آنها را جذب می کند. آنها افرادی مستقل هستند که می توانند به راحتی برای انجام هر کاری روی پای خودشان بایستند. آنها بلندپروازند و برای رسیدن به هدف هایشان اراده بالایی دارند، از این رو به دنبال فردی می گردند که مانند خودشان یا حتی قوی تر از خودشان باشد.

جنبه های مثبت فروردینی ها
ماجراجو پرجنب وجوش پیشگام ومتهور پرشوق واطمینان بخش پویا وحاضرجواب
جنبه های منفی فروردینی ها
خودخواه عصبی شتاب زده کم طاقت وصبر بی احتیاط و نترس

آنها دوست ندارد که شریک زندگی شان از مدیر بودن یا دیگر چالش های زندگی هراس داشته باشد. معلوم نیست که آنها کی عاشق می شوند اما این اتفاق چندان هم دور نیست زیرا آنها دوست دارند که هر چه سریع تر اطراف شان را با افرادی با انگیزه و قوی پر کنند.

ف4

طالع ازدواج فروردینی ها با سایر ماه ها

 1. فروردین با فروردین : این نوع ازدواج خوب است و زوجین با یکدیگر سازش دارند و به مشکلات هم واقع بین هستند و ازصفات مثبت یکدیگر آگاهی دارند.
 2. فروردین با اردیبهشت: این نوع ازدواج در رده متوسط قرار دارد و زوجین ویژگی های مشترکی مانند میل به حاکمیت و خودخواهی دارند.
 3. فروردین با خرداد : اگرفروردینی هستید و قصد ازدواج دارید بهتر است بدانید ازدواج با متولدین خرداد ماه برایتان بد است زیرا این افراد پر جنب و جوش ،بی قرار ،تنوع طلب و سرکش هستند.
 4. فروردین با تیر : ازدواج با متولدین تیر ماه به علت ویژگی برون گرایی ، ایده آلیست امکان مشکل وجود دارد.
 5. فروردین با مرداد : ازدواج متولدین فروردین ماه و متولدین مرداد ماه پیوند موفقی خواهد بود زیرا هماهنگی وجود دارد.
 6. فروردین با شهریور : ازدواج متولدین فروردین ماه و متولدین شهریور ماه بد است زیرا یکی پاک سرشت و انسان دوست دیگری جسور و جاه طلب است.
 7. فروردین با مهر : متولدین فروردین و مهر ویژگی های مثبت مشترکی با یکدیگر دارند و افرادی منصف و معتقد به تساوی حقوق زن و مرد هستند.
 8. فروردین با آبان : اگرفروردینی هستید و قصد ازدواج دارید بهتر است بدانید ازدواج با متولدین آبان ماه برایتان بد است زیرا هر دو زوج در این ماه آزادیخواه ،سلطه گر ،خواهان تنهایی و درون گرا هستند.
 9. فروردین با آذر : این ازدواج از نیکوترین ازدواج هاست و زوجین در آن کم ترین اختلاف و هیاهو را دارند .
 10. فروردین با دی : متولدین این دو ماه با یکدیگر تفاهم چندانی ندارند مرموز و محافظه کار هستند.
 11. فروردین با بهمن : ازدواج متولدین فروردین ماه و متولدین بهمن ماه پیوند موفقی نخواهد بود زیرا زوجین سلطه گر، آرمان گرا هستند و موقعیت درک یکدیگر را ندارند.
 12. فروردین با اسفند : پیوند متولدین فروردین ماه و اسفند ماهی ها متوسط است و ممکن است با مشکل مواجه باشد و یا ممکن است پیوند خوبی باشد.

این مطلب توسط تیم فارسی خوان جمع آوری و تکمیل شده است امیدوارم که از این مطلب استفاده کرده باشید.همچنین از شما همراه گرامی می خواهیم که برای پیشرفت این مطلب نظر خود را از بخش دیدگاه برای ما ارسال کنید و با دیگر کاربران به تبادل نظر بپردازید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آیا نیاز به راهنمایی دارید؟

09901528674

پشتیبانی در تلگرام