خصوصیات متولدین آبان ماه

خصوصیات متولدین آبان ماه

حالت شب

با چالش های همیشگی فضای مجازی همگی آشنایی داریم و معروفترین آنها ماه تولد است خصوصیات متولدین آبان ماه که تیم فارسی خوان را امروز به آن وا داشته که ما هم از گردونه رقابت عقب نمانیم و خیال عزیزانی که معتقدند، یک متواد آبان ماه مهربان و ساده است را راحت کنیم. بیاید آبان ماهی ها که امروز نوبت شماست.

اما واقعا ماه تولد در شکل گیری شخصیت فرد تاثیر دارد ؟؟؟ اگر به این موضوع علاقمند هستید که آیا صورت های فلکی تاثیری برما دارند یا خیر. در بخش نظرات با ما نظراتتان را به اشتراک بگذارید. بهرحال ما امروز وقتمان را برای آبان ماهی های عزیز گذاشته ایم.

خصوصیات متولدین آبان

با شروع شدن فصل پاییز، فصل برگ ریزان و باران های تند و آرام و رمانتیک شدن غروبها یادآور عشق و عاشقی افراد متولد آبان هم می افتیم. از مهم ترین خصوصیات متولدین آبان ماه میتوان به عاشق شدن و غرور بی نهایت آنان اشاره کرد.

خصوصیات متولدین آبان ماه

غروری که، حتی کوه را هم از پا در می آورد اما بدونیم که غرور زیادی هم خوب نیست. پس آبانی ها کمی متعادل باشید و مقداری از غرور خود بکاهید تا بتوانید متمایل تر و قابل قبول تر باشید.

سایر خصوصیات آبانی ها

 • مرموز بودن
 • حسادت
 • شیفته حامی داشتن
 • عجله را همیشه در پیش میگیرند.
 • کاری را که بخواهند، باید هر چه سربع انجام دهند.
 • ساده از حق خود نمیگذرند و هر جور شده انتقام خود را میگیرند.
 • پرتلاش
 • جاه طلب
 • خشن
 • عصبانی و پرخاشگر
 • بیشتر اخم میکنند تا خنده
 • وقتی هم بخندند، حتما دارن یه تمسخری میکنند.
 • خنگ نیستن اما تا دلت بخاد ساده اند.
 • ماجرا جو و دنبال اخبار اطرافیان

طالع ازدواج متولدین آبان

ازدواج چیزی است که تمام افراد در پی آن هستند و به این امیدند که یک بخت خوب و موفق پیدا کنند تا بتونند غروبای پاییزی رو با یه چتر زیر بارون دست توی دست قدم بزنند.

پیشنهاد فارسی خوان

پیشنهاد فارسی خوان

آبان ماهی ها بهتره با افرادی که متولد اردیبهشت ماه هستند وارد امر خیر و ازدواج شن

اما آبان ماهی باید بدونن که اگه طرف مقابلشون از افراد متولد اردیبهشت باشن میتونن قدم پاییزی رو بزنند. اما اگه از ماههای دیگه باشن باید بیخیال این قدم زدنا بشن.

فروردین با آبان: بد

اردیبهشت با آبان:بد

خرداد با آبان: متوسط

تیر با آبان: متوسط

مرداد با آبان:متوسط

شهریور با آبان:متوسط

مهر با آبان: متوسط

آبان با آبان:متوسط

آذر با آبان:متوسط

دی با آبان: بد

بهمن با آبان: بد

اسفند با آبان: بد

خصوصیات زنان آبان ماهی

مردان و زنان متولدین آبان ماه با یکدیگر تفاوت دارند و هرکدام ویژگی های خاص خود را دارند. زنان آبان ماهی، از چیز اندک و کم خوششان نمی آید و کل چیز را میخواهند یعنی یا عاشقه عاشق میشوند و یا نفرت و تنفر خواهند داشت.

همچنین بخوانید : خصوصیات متولدین مهر ماه

پس بدانید زمانی یک زن آبان ماهی به شما ابراز علاقه میکند باتمام وجود به شما علاقه دارد در غیر اینصورت باید بدانید که تنفر است .خانه داری، راز داری، جذاب بودن، زیبایی و مهربانی از سایر خصوصیات متولدین زنان آبان ماه است.

خصوصیات مردان آبان ماهی

از مهم ترین خصوصیات متولدین آبان ماه غرور است. هیچوقت با غرور مردان آبان ماهی بازی نکنید زیرا آنان افراد بسیار پرغروری هستند و برای نگه داشتن آن هرکاری انجام میدهند. غرور، قوی بودن، اراده داشتن، مهربانی، دلسوزی از مهم ترین خصوصیات متولدین آبان ماه میباشند.

خصوصیات آبان ماه

مردان آبانی از دروغ متنفرند و هرگز دوست ندارند دروغ بگویند و یا دروغ بشنوند و شدیدا خواستار صداقت و راستگویی اند. البته همگی ما میدانیم که دروغ کار درستی نیست و عواقب خوبی ندارد.

خصوصیات آبان ماهی ها

خصوصیات متولدین آبان ماه بسیار هستند و مهم ترین آن ها غرور و محکم بودن آنان میباشد.

 1. نشان: عقرب
 2. سیاره: پلوتون
 3. عنصر: آب
 4. عدد موافق: ۱۰
 5. سنگهای موافق: یاقوت، اصغر، الماس، عقیق سرخ
 6. سنگهای مخالف: زمرد، زرقون
 7. فلزات موافق: آهن، نقره، پلاتین
 8. رنگهای موافق: قرمز،سبز، عنابی
 9. روز موافق: سه شنبه
 10. عضو حساس بدن: اعضا تناسل
 11. طبع: سرد و تر
 12. مشاغل مناسب :پرستار، منجم، تاجر، کارمند، مهندس، نظامی، قصاب

افراد معروف متولدین آبان

نیما یوشیج، علی تجویدی،بیژن مرتضوی، محمود احمدی نژاد، عطار نیشابوری، جامی، فوزیه فؤاد،، محمد حسینی بهشتی، آیدین آغداشلو، مریم حیدر زاده، غزاله شرکاء، نیکو خردمند، یکتا ناصر، علی کریمی، شیلا خداداد، مهستی، ستار، گلاب آدینه، فاطمه معتمد آریا، محمود استادمحمد، چنگیز جلیلوند، علی تجویدی، دنیا فنی‌زاده، محمدعلی سپانلو، آتنه فقیه نصیری، ویشکا آسایش، نیکی کریمی.

متولیدین آبان ماهی عزیز حالا که حسابی با خصوصیات خود آشنا شدید. مایلیم که در بخش نظرات خودتان را بعنوان یک آبان ماهی بیشتر معرفی کنید. همچنین روز تولدتان را ذکر کنید تا ضمن پیدا کردن همزادتان اطلاعات مطلب تکمیل شود و بقیه مخاطبان هم بیشتر با متولدین این ماه آشنا شوند.

 1. علی اصغر مونسان

  ممنون از مقاله خوبتون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آیا نیاز به راهنمایی دارید؟

09901528674

پشتیبانی در تلگرام