معرفی نرم افزارهای زبان آموز

حالت شب

معرفی نرم افزار های زبان آموز

معرفی نرم افزارهای زبان آموز یادگیری زبان یکی از اصلی ترین موضوعاتی است که این روزها هر فرد تقریبا برای انجام هر کاری به آن نیاز دارد. کار کردن با کامپیوتر، کار کردن با نرم افزارهای مختلف، سفر به خارج از کشور، ادامه تحصیل در دانشگاه های برتر و غیره همگی نیاز به آشنایی شما با زبان انگلیسی دارند. زبان انگلیسی به عنوان یک زبان بین‌المللی دارای اهمیت و کاربرد فراوان است.

آموزش زبان انگلیسی تقریبا در تمامی نقاط جهان و در کشور‌های مختلف صورت می‌گیرد و هر فرد پس از رسیدن به سطحی مناسب در این زبان می‌تواند به راحتی با شهروندان سایر کشور‌های جهان ارتباط داشته باشد.اما چگونه از هر فرصت کوچکی برای یادگیری زبان استفاده کنیم؟امروز تیم فارسی خوان تمامی نرم افزارهای زبان آموز را به شما معرفی میکنند.

انواع نرم افزار های زبان آموز غیرحضوری

اگر بخواهید با استفاده از نرم افزارهای  زبان آموز ، دایره لغات خود را گسترش دهید، تمرین مکالمه کنید، گرامر‌تان را بهبود دهید یا شاید هم همه گزینه‌های مذکور مورد نظرتان باشند. برای هر کدام از این هدف‌ها چندین و چند نرم افزارهای زبان آموز موجود است که به شما کمک می‌کند بدون حضور در هیچ کلاسی زبان‌های خارجی مورد علاقه‌تان را بیاموزید.

DUOLINGO.1 

دلایل بسیاری باعث شده DUOLINGO یکی از محبوب‌ترین نرم افزارهای زبان آموز میباشد. این نرم افزار  مجانی است و طراحی خوبی دارد. درس‌های زبان آن هم به قطعات کوچک تقسیم شده که روند یادگیری را مثل یک بازی ساده و جذاب می‌کند.این نرم افزارهای زبان آموز زبان را به حوزه‌های موضوعی مختلف تقسیم می‌کند. مثلا حوزه پوشاک . از طرف دیگر تقسیم بندی‌هایی مثل قید‌ها، ضمایر و یا سایر موضوعات مرتبط با دستور زبان هم دارد. می‌توانید متن‌ها یا صداها را ترجمه کنید یا حتی سرعت فایل صوتی را کاهش دهید تا کلمات گفته شده را دقیق‌تر بشنوید.

در طی روند یادگیری زبان باید برخی کلمات را تایپ کنید، کلماتی را با صدای بلند بیان کنید و گاهی بین چند گزینه دست به انتخاب بزنید.هر چقدر بیشتر از این نرم افزارهای زبان آموز استفاده می‌کنید، لغات بیشتری می‌آموزید و به وضوح حس می‌کنید در حال پیشرفت هستید. البته باید در نظر داشت که بهترین کارکرد این نرم افزارهای زبان آموز برای درک معانی لغات و درک مطلب است و شاید آنقدرها در زمینه مهارت‌های بیانی و مکالمه کمکتان نکند. مشکل دیگر این نرم افزارهای زبان آموز حالت آفلاین آن تا حدی محدود است و برای استفاده درست از آن باید به اینترنت دسترسی داشته باشید.

زبان

BABBEL.2

این نرم افزار به چندین درس تقسیم شده که هر کدام بین ۱۰ تا ۱۵ دقیقه طول می‌کشند. درس‌های مختلف به درد تمرین قابلیت‌های مختلف می‌خورند و قشر هدفشان هم هر دو گروه زبان‌آموزان مبتدی و حرفه‌ای هستند. با این نرم افزارهای زبان آموز لغات و عبارات مختلفی می‌آموزید. BABBEL ازتان می‌خواهد که لغاتی را تلفظ کنید، حرف بزنید و کلمات را در جملات مناسب به کار ببندید.

نکته جذاب این نرم افزارهای زبان آموز تمرکز آن بر مهارت مکالمه است و همینطور که دارید پیشرفت می‌کنید کم کم قواعد دستوری را هم به شما می‌آموزد.

در عین حال وقتی به اینترنت هم دسترسی ندارید چندان دچار مشکل نمی‌شوید چون قادرید درس‌ها را از پیش دانلود کنید.طراحی این نرم افزارهای زبان آموز نواقصی دارد و سیستم تشخیص صدای آن هم گاهی با مشکل مواجه می‌شود. مشکل دیگر اینجاست که اگر بخواهید به همه ویژگی‌های BABBEL دسترسی کامل داشته باشید باید در ماه بین ۵ تا ۱۰ دلار پول بپردازید.

TANDEM.3

همه می‌دانند که تنها راه پیشرفت واقعی در یک زبان این است که سعی کنید به آن زبان صحبت کنید. نرم افزارهای زبان آموز TANDEM هم از طریق گفتگو و ارتباط با برخی از افرادی که زبان مادری‌شان، همان زبانی‌ است که شما می‌خواهید بیاموزید باعث پیشرفت یادگیری زبان شما می‌شود. این اتفاق از طریق متون، فایل‌های صوتی و چت ویدیویی می‌افتد. این نرم افزارهای زبان آموز اول شرایط‌تان را بررسی می‌کند و بعد به شما کمک می‌کند یک نفر را پیدا کنید تا با هم پروسه زبان‌آموزی را پیش ببرید.

وقتی زمان چت کردن را مشخص کردید، می‌توانید از قبل موضوعات مشخصی را هم برگزینید تا از طریق آن‌ها یخ اولیه گفتگو با یک غریبه بشکند. این نرم افزارهای زبان آموز مجانی است، البته اگر بتوانید شریک مناسبی برای آموختن زبان پیدا کنید، اتفاقی که برای زبان‌های محبوب و مشهور جهان به راحتی رخ می‌دهند. البته این امکان هم وجود دارد که پول دهید و از خدمات یک معلم حرفه‌ای بهره ببرید.برای ثبت نام در این نرم افزارهای زبان آموز باید از حساب‌کاربری فیس‌بوک یا گوگل استفاده کنید.

یادگیری زبان

MEMRISE.4

اگر قصد دارید تمرین کنید و لغات بیشتری بیاموزید، استفاده از نرم افزارهای زبان آموز Memrise یک راه جذاب برای این کار است. این نرم افزارهای زبان آموز مثل یک بازی تنظیم شده، در تصویر و طراحی آن شما مثل یک فضانوردید که به سیاره‌ای خارجی سفر می‌کنید و با دادن جواب‌های صحیح برای خود امتیاز جمع می‌کنید. این شیوه راهی متفاوت و جذاب را برای یادگیری فراهم می‌‌کند.

در این نرم افزارهای زبان آموز می‌توانید به صداهای ضبط شده لغات و عبارات مختلف گوش دهید و در مواردی ویدیوهایی از گوینده‌هایی بشنوید که به زبان مادری‌شان سخن می‌گویند. با توجه به طراحی این نرم افزارهای زبان آموز، همه چیز به شکلی تنظیم شده که بتوانید بهتر به حفظ کردن کلمه‌ها و عبارت‌ها بپردازید. در واقع این نرم افزارهای زبان آموز از الگوریتمی استفاده می‌کند که براساس آن سعی می‌کند در باز‌ه‌های زمانی متفاوت برخی از محتواهایی که حفظ کرده‌اید را یادآوری کند تا نهایتا به بهترین شکل ممکن از پس آموزش زبان جدید بربیایید.

نرم افزارهای زبان آموز Memrise از اساس برای گسترده‌ کردن دایره واژگان‌تان به کار می‌آید. سپس اگر بخواهید می‌توانید این لغات را با مکالمه‌ها و ساختارهای گرامری هم بیامیزید. در عین حال برای حفظ کردن لغت‌ها بعضا از تصاویر و نشانه‌های عجیب و غریب هم استفاده شده که این کار فرایند حفظ کردن را برای‌تان آسان‌تر می‌سازد. برای ثبت‌‌نام در این نرم افزارهای زبان آموز می‌توانید از میل گوگل یا حساب‌کاربری فیسبوک استفاده کنید.

BUSUU.5

نرم افزار Busuu حدود ۶۰ میلیون کاربر دارد، خوب طراحی شده و بسته‌های درسی کاملی دارد که بخش قابل‌توجهی از محتوای یک زبان جدید را پوشش می‌دهد. این نرم افزارهای زبان آموز از فلش‌کارت و تمرین‌هایی برای یادگیری قواعد دستوری، مهارت نوشتن، دیالوگ و تلفظ لغات استفاده می‌کند. در عین حال آزمون‌ها و بازی‌های مشخصی هم برای بررسی دانش زبانی افراد تدارک دیده.

۱۳.

Bussu درس‌های بخصوصی هم برای افرادی که قصد سفر دارند در خود جای داده. از طریق آن‌ها می‌توانید برای سفر بعدی‌تان آماده شوید و البته در صورتی نیاز امکان گفتگو با افرادی که به زبان اصلی سخن می‌گویند و قادرند اشتباهات و متن‌های‌تان را اصلاح کنند هم برای‌ شما فراهم است. در این نرم افزارهای زبان آموز بخش آفلاین هم وجود دارد پس بدون نیاز به اتصال به اینترنت هم می‌شود از Bussu استفاده کرد.

فلش‌کارت‌ها و تمرین‌های نوشتن این نرم افزارهای زبان آموز مجانی‌اند اما اگر بخواهید همه درس‌ها و ابزارهای آن در اختیارتان قرار بگیرند باید بین ۶ تا ۱۰ دلار در ماه پرداخت کنید. نرم افزارهای زبان آموز از ابتدایی تا حرفه‌ایزبان انگلیسی یکی از ضروریات رشد و موفقیت در هر حرفه‌ای است اما شاید برای عده زیادی ، صرف وقت و هزنیه برای رفتن به کلاس زبان مشکل باشد؛ اما برای راحتی شما نرم افزار‌های موبایلی بسیار قدرتمندی برای آموزش زبان انگلیسی وجود دارد.

نرم افزار

سه مورد ازبهترین نرم افزارهای زبان آموز

۱. زبان آموز Duolingo

اگر می‌خواهید آموزش زبان را از پایه شروع کنید، یکی از بهترین انتخاب‌ها نرم افزار Duolingo است. می‌توانید از ابتدا و به عنوان تازه‌کار، استفاده از نرم افزار را شروع کنید و یا اینکه با امتحان دادن، سطح خود را مشخص کنید.این برنامه به صورت ترتیبی طراحی شده است بنابراین با تنها با پشت سر گذاشتن هر مرحله، می‌توانید به مرحله بعدی بروید. هر بخش دارای آموزش‌های مختلف ترجمه، لیسنینگ (Listening) و رایتینگ (writing) است.جالب این که این نرم افزار آموزش زبان انگلیسی لیستی از لغاتی که در آن‌ها ضعف دارید را هم نمایش می‌دهد که به شما در برطرف کردن نقاط ضعفتان هم کمک می‌کند.

۲. زبان آموز Hello English

یک نرم افزار کامل برای آموزش زبان انگلیسی و ارتقا سطح زبان است. این نرم افزار تمامی جنبه‌های آموزش زبان از جمله گرامر، کلمات و نحوه تلفظ صحیح آن‌ها، مهارت‌های خواندن و… را شامل می‌شود.برای استفاده از این نرم افزار آموزش زبان انگلیسی ابتدا زبان اصلی خود را انتخاب کنید و پس از یک تست کوچک، نرم افزار بهترین آموزش‌هایی که مناسب شماست را پیشنهاد خواهد داد.در این نرم افزار بیش از ۴۷۵ درس که به مرور سخت‌تر و حرفه‌ای‌تر می‌شوند وجود دارد.

نرم افزارهای زبان آموز یادگیری زبان یکی از اصلی ترین موضوعاتی است که این روزها هر فرد تقریبا برای انجام هر کاری به آن نیاز دارد.

در ابتدا این نرم افزار رایگان است اما به مرور زمان و با گذراندن هر مرحله، مقداری سکه به شما داده می‌شود که برای باز کردن قفل مراحل بعدی می‌توانید از این سکه‌های استفاده کنید.در این نرم افزار  یک تب Practice هم وجود دارد که در این قسمت اخبار، مقاله، ویدیو و… وجود دارد. این بخش در قابل یک بازی تعاملی در اختیار شما قرار می‌گیرد که با برنده شدن در هر بازی، به شما سکه داده می‌شود  که برای باز کردن مراحل بعدی می‌توانید از آن استفاده کنید.این نرم افزار به اینترنت نیاز دارند.

۳. زبان آموز Vocabulary Builder

این نرم افزار آموزش زبان انگلیسی یکی از بهترین برنامه‌ها برای گسترش دایره لغات انگلیسی شماست. این نرم افزار دارای سه سطح ابتدایی، متوسط و حرفه‌ای است که در سطح حرفه‌ای لغات مربوط به دوره‌های تافل و آیلتس به شما آموزش داده می‌شود.در این نرم افزار بعد از انتخاب سطح، برنامه کلماتی را نمایش می‌دهد و شما باید معنی آن لغت را انتخاب کنید. نگران اشتباه کردن هم نباشید زیرا این بخشی از نرم افزار یادگیری است.

نهایتا این نرم افزار آموزش زبان انگلیسی با استفاده از تکنیک تکرار (نشان دادن لغات به صورت دوره‌ای و مرتب) باعث می‌شود تا کلمات را به خاطر بسپارید و این چرخه تا زمانی تکرار می‌شود که به صورت حرفه‌ای لغات را بیاموزید.می‌توانید از این نرم افزار به بعنوان یک بازی چند نفره و نوبتی هم استفاده کنید. به این که ۲۰ تا ۲۵ کلمه دشوار انتخاب می‌شود و هدف بازی این است که قبل از به پایان رسیدن زمان مسابقه، به همه سوالات به درستی پاسخ داده شود.

آموزش زبان

نرم افزارهای معروف زبان آموز

۱. نرم افزار زبان آموز Fluent U

برنامه FluentU یکی از پر مخاطب ترین نرم افزار های آموزش زبان انگلیسی محسوب می‌شود که با سیستم عامل iOS سازگاری دارد و قرار است به زودی نسخه اندرویدی آن هم منتشر گردد.

به صورت کلی برنامه FluentU یکی از بهترین نرم افزار های آموزش زبان انگلیسی محسوب می‌شود.

در این برنامه آموزش زبان از طریق مرور موزیک ویدیو، فیلم، آگهی های تبلیغاتی، اخبار و سایر مسائل این چنینی انجام می‌شود. این مسئله سبب می‌شود تا کاربر با کلمات بسیار متعدد و کاربردی آشنا شود. این برنامه بعد از تماشای هر ویدیو یا گذراندن دوره آموزشی، یک کوییز یا تست را هم ارائه می‌کند که شما با شرکت کردن در آن می‌توانید کیفیت یادگیری خود را محک بزنید.

۲. نرم افزار زبان آموز Rosetta Stone

به دنبال بهترین برنامه آموزش زبان انگلیسی هستید؟ شک نداشته باشید که Rosetta Stone یکی از اولین گزینه های پیش رویتان خواهد بود. در این برنامه یادگیری زبان را با تکیه بر توضیحاتی تجربه می‌کنید که مبتنی بر یک زبان دیگر (زبان محلی کاربر) هستند. برای مثال اگر به زبان فرانسوی مسلط باشید، توضیحات لغات و عبارت انگلیسی توسط برنامه Rosetta Stone به زبان انگلیسی برایتان نمایش داده می‌شود. این برنامه برای یادگیری لغات و عبارت پایه‌ای از راهنمای تصویری هم استفاده می‌کند. خوشبختانه نرم افزار Rosetta Stone با هر دو سیستم عامل اندروید و iOS سازگاری دارد.

۳. نرم افزار زبان آموز MindSnacks

متاسفانه نرم افزار MindSnacks فقط با سیستم عامل iOS سازگاری دارد، اما کیفیت آن به قدری بالاست که کاربران متعددی از آن استفاده می‌کنند. سیستم برنامه MindSnacks برخلاف اغلب برنامه های دیگر یادگیری زبان انگلیسی مبتنی بر حفظ کردن کلمات نیست! در این نرم افزار ، بازی های مختلفی ارائه شده‌اند که یادگیری زبان را به شیوه‌ای نوین و جذاب تر امکانپذیر می‌کنند. در این برنامه چیزی در حدود ۹ بازی کوچک ارائه شده که هر یک شما را برای یادگیری بهتر زبان انگلیسی ترغیب خواهند کرد.

۴. نرم افزار زبان آموز Memrise

نرم افزار Memriseبه واقع یکی از قوی ترین کاندیدای کسب عنوان بهترین نرم افزار آموزش زبان انگلیسی محسوب می‌شود. این نرم افزار که با هر دو سیستم عامل اندروید و iOS سازگاری دارد بستری فراهم کرده تا کاربران با یادگیری لغات مختلف، زبان انگلیسی را بهتر آموخته و به بکارگیری آن بپردازند. دوره های آموزشی که در این برنامه ارائه شده‌اند توسط خود کاربران آن ساخته می‌شوند و شما می‌توانید ضمن شرکت در هر دوره، رتبه کسب شده خودتان را با سایر افراد مقایسه کنید.

نرم افزارهای زبان

 

۵. نرم افزار زبان آموز Open Language

نرم افزار Open Language یادگیری زبان انگلیسی را با گذراندن دوره های خاصی امکانپذیر می‌کند که هر یک شامل شرایط و ضوابط منحصر به فردی می‌شوند. برای مثال در یک دوره شما زبان انگلیسی را برای پرزنتیشن ها تمرین خواهید کرد و در دوره دیگر مکالمات روزمره را دنبال می‌کنید. دوره هایی که در برنامه Open Language ارائه شده‌اند بسیار متنوع و دقیق هستند و به شدت در یادگیری زبان انگلیسی موثر واقع می‌شوند. خوشبختانه برنامه Open Language با هر دو سیستم عامل اندروید و iOS سازگاری دارد.

۶. نرم افزار زبان آموز Busuu

یکی دیگر از بهترین نرم افزارهای که می‌توانید از آن برای یادگیری زبان انگلیسی استفاده کنید، برنامه Busuu خواهد بود. این برنامه در مقایسه با برنامه های پیشین یک تمایز عمده دارد! وجه تمایز این برنامه مربوط به امکان صحبت کردن با سایر کاربران و انگلیسی زبانان محلی می‌شود! یعنی شما با برنامه Busuu می‌توانید ضمن صحبت کردن با افرادی که با صورت محلی انگلیسی صحبت می‌کنند و دیگر کاربران برنامه، قابلیت صحبت کردن یا اصطلاحا اسپیکینگ انگلیسی خود را تقویت کنید. خوشبختانه برنامه مذکور با هر دو سیستم عامل اندروید و iOS سازگاری دارد.

۷. نرم افزار زبان آموز Duolingo

برنامه Duolingo هم طی چند وقت اخیر به شدت در بین علاقمندان به یادگیری زبان انگلیسی محبوب شده است. این نرم افزار زبان انگلیسی را با تکیه بر زبان های مختلف دیگری مثل آلمانی، اسپانیایی، فرانسوی، پرتغالی، ایتالیایی، روسی و غیره به کاربر آموزش می‌دهد. این مسئله سبب شده که Duolingo در سراسر دنیا محبوب شود و کاربران زیادی در هر کجای دنیا از این نرم افزار برای یادگیری زبان انگلیسی استفاده کنند. اگر به دنبال یک نرم افزار قدرتمند آموزش زبان هستید، توصیه می‌کنیم حتما برنامه Duolingo را امتحان کنید.

معرفی زبان

۸. نرم افزار زبان آموز Hello-Hello English

نرم افزار Hello-Hello English توسط شورای آمریکا برای آموزش زبان انگلیسی به افراد غیربومی توسعه داده شده است. در این برنامه روند بسیار جالبی برای یادگیری زبان ارائه شده و در برخی از درس ها و تست ها شما در انیمیشنی ظاهرا می‌شوید و باید مکالمه خاصی را انجام دهید. بدیعی است که انتخاب گزینه های درست با توجه به صحبت های طرف مقابل هدف شما محسوب می‌شود. در این برنامه بیش از ۳۰ درس مختلف برای تقویت قدرت مکالمه به زبان انگلیسی ارائه شده است. خوشبختانه برنامه Hello-Hello English با هر دو سیستم عامل اندروید و iOS سازگاری دارد.

۹. نرم افزار زبان آموز SpeakingPal

اگر واقعا به دنبال بهترین نرم افزار آموزش زبان انگلیسی هستید، توصیه می‌کنیم حداقل یک بار هم که شده نرم افزار فوق‌العاده SpeakingPal را امتحان کنید. این برنامه که با هر دو سیستم عامل اندروید و iOS سازگاری دارد، به شیوه بسیار عالی و با درس های مختلفی نحوه مکالمه انگلیسی و استفاده از عبارات خاص مورد نیاز در شرایط گوناگون را به شما آموزش می‌دهد. برای مثال شما در نرم افزار SpeakingPal مکالماتی مثل مکالمه در کتابخانه، مکالمه برای رزرو هتل، مکالمه در بانک، مکالمه در مطلب دکتر و غیره همگی به صورت جداگانه و تصویری آموزش داده می‌شوند.

۱۰. نرم افزار زبان آموز Supiki

نرم افزار Supiki تقریبا با شما صحبت می‌کند و به شما انگلیسی یاد می‌دهد! این نرم افزار بسیار هوشمندانه طراحی شده و به شدت در افزایش توانایی شما برای یادگیری زبان انگلیسی و انجام مکالمات آن موثر خواهد بود. در این نرم افزار موضوعات مختلفی ارائه شده و شما با انتخاب هر موضوع با نرم افزار Supiki وارد مکالمه می‌شوید و باید به سوالات و صحبت هایی Supiki پاسخ دهید. جالب است بدانید که پاسخ ها و صحبت های Supiki کاملا با نحوه صحبت کردن شما ارتباط دارند و این نرم افزار در این زمینه بسیار هوشمند عمل می‌کند.

۱۱. نرم افزار زبان آموز Voxy

نرم افزار Voxy برای هر فرد علاقمند به یادگیری زبان در هر سطحی که باشد مناسب است. مراحل آموزش و یادگیری زبان در این نرم افزار بسیار متنوع هستند و با توجه به سطح و اهداف کاربر دسته بندی شده‌اند. خوشبختانه برنامه Voxy با هر دو سیستم عامل اندروید و iOS سازگاری کامل دارد.

انواع زبان

۱۲. نرم افزار زبان آموز LearnEnglish Grammar

اگر تمایل دارید که گرامر خود را تقویت کنید، برنامه LearnEnglish Grammar یکی از بهترین گزینه های پیش رویتان خواهد بود. این نرم افزار تقویت گرامر انگلیسی را به دو حالت بریتیش و امریکن امکانپذیر می‌کند که شما با توجه به نیازتان قادر به انتخاب هر یک خواهید بود. تست ها و دوره هایی که در نرم افزار LearnEnglish Grammar ارائه شده‌اند از مبتدی تا پیشرفته را شامل می‌شوند و هر سطح تقریبا ۱۲ موضوع گرامری متنوع را در بر می‌گیرد. خوشبختانه نرم افزار  مذکور با هر دو سیستم عامل اندروید و iOS سازگاری دارد.

۱۳.نرم افزار زبان آموز English Conversation Practice

نرم افزار English Conversation Practice یکی از نرم افزار های پر مخاطب آموزش زبان انگلیسی محسوب می‌شود که کاربران دستگاه های اندرویدی از آن استفاده می‌کنند و متاسفانه شامل نسخه سازگار با iOS نمی‌شود. هدف این نرم افزار  بیشتر بر روی تقویت قدرت اسپیکینگ یا صحبت کردن کاربر معطوف شده و بدین سبب دوره ها و درس های مختلفی در نرم افزار ارائه شده‌اند. در محیط این نرم افزار مکالمات تمرینی زیادی برای شرایط و موقعیت های خاص ارائه شده است.

۱۴. نرم افزار زبان شناس

نرم افزار زبان شناس یک نرم افزار ایرانی است که به صورت رایگان برای سیستم عامل اندروید منتشر شده است. نرم افزار زبان شناس هم می‌توانید با سیستم خاصی که ارائه می‌کند یک ابزار کاربردی برای یادگیری هرچه بهتر زبان انگلیسی باشد. در این نرم افزار سطوح آموزشی مختلفی ارائه شده‌اند تا کاربران با توجه به سطح آشنایی خود بتوانند در آن ها شرکت داشته باشند و چیزهای جدیدی بیاموزند.

۱۵. نرم افزار پک آموزش زبان انگلیسی

آخرین نرم افزار زبان آموز که در لیست ۱۵ نرم افزار  آموزش زبان انگلیسی برتر ما جای گرفته هم یک نرم افزار ایرانی است که پک آموزش زبان انگلیسی نام دارد. با استفاده از این نرم افزار هم می‌توانید زبان انگلیسی را در سطوح مختلف بیاموزید و اصطلاحات مختلف را فرا بگیرید.  آخرین نرم افزاری که در لیست ۱۵ نرم افزار  آموزش زبان انگلیسی برتر ما جای گرفته هم یک نرم افزار ایرانی است که پک آموزش زبان انگلیسی نام دارد. با استفاده از این نرم افزار هم می‌توانید زبان انگلیسی را در سطوح مختلف بیاموزید و اصطلاحات مختلف را فرا بگیرید.

این مطلب توسط تیم فارسی خوان جمع آوری و تکمیل شده است امیدوارم که از این مطلب استفاده کرده باشید.همچنین از شما همراه گرامی می خواهیم که برای پیشرفت این مطلب نظر خود را از بخش دیدگاه برای ما ارسال کنید و با دیگر کاربران به تبادل نظر بپردازید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آیا نیاز به راهنمایی دارید؟

09901528674

پشتیبانی در تلگرام