ایده های پولساز

حالت شب

خیلی از ما ها به دنبال راهی برای پول در آوردن و پولدار شدن هستیم درست است کار سختی می تواند باشد اما هر چیزی شدنی است. ایده های پولساز می تواند راهی درست برای عملی کردن اینکار باشد. از آنجایی که فارسی خوان آرزوی جیب پر پول برای شما کاربران عزیز را دارد ، می خواهد ایده های ناب و جدید پولسازی را از منزل تا بیرون از خانه برای شما بیان کند و شما با توجه به موقعیت زندگیتان میتوانید بهترین ایده را انتخاب کنید و پولدار شوید.

منظور از ایده پولساز چیست

ایده در یک نگاه کلی به خلاقیتها و تراوشهای ذهنی گفته میشود به بیانی ساده تر ایده به یک طرح، فکر و پیشنهاد گفته میشود.منظور از ایده های پولساز طرحها و پیشنهاداتی هستند که برای پولدار شدن روی آنها فکر شده است. امروزه با یک کلیک ساده ایده های پولساز زیادی را در برخی از سایت ها می بینیم. شاید بسیاری از آنها از نظر ما عجیب باشند اما می توانند ایده های ناب پولسازی خوبی برای پولدار شدن باشند.

ایده های پولسازی

در اینجا ایده های پولساز را دسته بندی کردیم:

 • ایده های پولساز در روستا
 • ایده های پولسازی عجیب و غریب
 • ایده پولسازی اینترنتی
 • ایده های پولسازی خانگی
 • ایده های پولسازی صنعتی

ایده های پولساز در روستا

کسب و کار فقط برای شهر های بزرگ و کوچیک نیست گاهی افرادی که در روستا زندگی می کنند علاوه بر کشاورزی ، دامداری و باغداری نیاز دارند که از یکسری ایده استفاده کنند ایده هایی که باعث می شوند برای خود و دیگران اشتغالزایی کنند.

ایده های ناب پولسازی

در اینجا به چند تا ایده پولساز جالب در روستا می پرداریم:

 1. کاشت و تولید زعفران
 2. تولید و پخش گیاهان دارویی
 3. پرورش ملکه زنبور عسل و عسل اورگانیک
 4. فروشگاه موبایل و لوازم جانبی
 5. کافی نت
 6. گیم نت
 7. فروشگاه پوشاک
 8. اقامتگاه
 9. آژانس

کاشت و تولید زعفران

زعفران یک گیاه گران قیمت است، به علت نداشتن مخارج بالای کاشت اگر درست از آن مواظبت شود زارعین می توانند سود بسیاری از آن دریافت کنند. کاشت زعفران می تواند قشر عظیمی از زنان و دختران روستایی را به کار گیرد نه تنها باعث می شود که سرگرم شوند بلکه باعث می شوند از این راه کمک موثری به اقتصاد خانواده بنمایند.

کاشت زعفران

اگر شما مالک زمین هستید چه بهتر ، اگرم نیستید می توانید با اجاره زمینی به کاشت زعفران اقدام کنید تا هم خودتان در آمدی داشته باشید هم باعث کار آفرینی افراد روستا شوید.

تولید و پخش گیاهان دارویی

گیاهان دارویی، دارویی بسیار مفید برای سلامتی جسم و درمانی معجزه گر برای اقتصاد های ضعیف هستند. اگر کسی با اطلاعات و تحقیقات کامل وارد این عرصه شود دست خالی از آن بیرون نرفته و می تواند آینده خود و بسیاری از اطرافیانش را تامین کند. هم چنین عوارض ناشی از مصرف دارو های شیمیایی تمایل مردم را به استفاده از گیاهان دارویی بیشتر کرده است.

به دلیل میل به مصرف گیاهان دارویی از جمله گیاهانی چون :

 • گیاهان دارویی برای سلامت
 • رژیم های لاغری و چاقی
 • رفع افسردگی
 • کاهش و افزایش در امیال مختلف انسانی مانند میل جنسی
 • گیاهان دارویی برای زیبایی پوست و مو

بنابراین آینده شغلی کاشت و پرورش گیاهان دارویی چشم اندازی روشنی خواهد داشت.

پرورش ملکه زنبور عسل و عسل اورگانیک

عسل را به عنوان وعده ایی کامل برای تغذیه می دانیم این غذای کامل می تواند یک کسب و کار خوبی برای ما راه بیاندازد. از آنجایی که کار پرورش زنبور کاریست که در شهر ممکن نیست افرادی که در روستا زندگی می کنند می توانند اینکار را با یک کندو آغاز کرده و ادامه دهند.

ایده های جدید پولسازی

اگر اینکار را به درستی انجام دهید می توانید عسل های خود را به خارج از کشور صادر کنید و در آمد میلیونی کسب کنید.

فروشگاه موبایل و لوازم جانبی

امروزه تلفن همراه در همه جا پیدا می شود و کمتر کسی است با موبایل و لوازم جانبی بیگانه باشد. می توانید دوره ایی برای آموزش تعمیرات موبایل رفته و به صورت تخصصی تعمیرات موبایل را در روستایتان انجام دهید. با تبلیغات به سایر روستاها می توانید خدمات خرید و فروش و تعمیرات موبایل انجام دهید. این یکی از ایده های ناب پولسازی در روستا است.

وقتی سرمایه لازم را برای این کسب و کار فراهم کردید، به سود بالایی خواهید رسید.

کافی نت

متاسفانه بیشتر روستا های کشور یا به اینترنت دسترسی ندارند یا سرعت اینترنت آنقدر پایین است که با نبود آن هیچ تفاوتی ندارد. افراد روستا برای کار های اینترنتی مجبورند تا شهر بیایند. شما می توانید این مشکل را برای آنها حل کنید و خودتان به در آمد بالایی برسید.

بیل گیتس:

ناراضی ترین مشتریان شما، بزرگترین منبع یادگیری هستند.

اینکار را با یک کامپیوتر و یک پرینتر آغاز کنید به مرور زمان کسب و کارتان رونق خواهد گرفت.

گیم نت

بازی های کامپیوتری و گیم نت ها در شهر ها به راحتی در دسترس هستند. اما برای جوانان و نوجوانان روستایی که عاشق بازی هستند رفتند و برگشتن از شهر سخت است. هر چند هزینه گیم نت در شهر برای افراد یکم زیاد است و برخی نمی توانند آن را پرداخت کنند.

ایده پولساز

شما می توانید با قیمت پایین تر و  با خریدن دو دستگاه این کار را آغاز کرده و هر چقدر در آمد از اینکار دریافت می کنید آن را جمع کنید و کار خود را توسعه دهید.

ایده های پولساز فروشگاه پوشاک

خرید و فروش لباس یکی از تجارت های مهم در سراسر دنیاست چون پوشاک یکی از مهمترین نیاز های بشر است. پس چه خوب است این نیاز را در روستا ها تامین کنیم و یک فروشگاه پوشاک بزنیم البته باید پوشاکمان کیفیت لباس های شهری را داشته باشند.

به قول آقای توماس واتسون :
برای موفق شدن باید قلب خود را در کسب و کارت، و کسب و کار خود را در قلبت داشته باشی. 

می توانیم از لباسهای محلی هم برای فروش استفاده کنیم، یا در روستا یک تولیدی برای لباسهای محلی افتتاح کنیم تا برای دیگران نیز کار آفرینی شود. لباس محلی را به صورت تخصصی عرضه کرده و به فروش برسانید.

همکاری بانوان و خیاطان روستایی در این راه می تواند کمک کننده باشد.

اقامتگاه

با وجود زندگی ماشینی و هوای آلوده، بسیاری از افراد دوست دارند در روزهای تعطیل به دور از شهر برای مدتی در روستا زندگی کنند، ممکن است جایی برای اقامت نداشته باشند اگر صاحب یک خانه یا یک زمینی که استفاده ایی از آن نمی کنید هستید باید بگویم شانس با شما یار است. با خانه شما یا کلبه تان می توانید پذیرای میهمانان در سراسر کشور باشید. با اجاره دادن مکان مورد نظر می توانید سود خوبی را به دست آورید.

ایده های پولسازی برای پول دار شدن

اگر این کسب و کار را ادامه دهید به موفقیت های چشمگیری دست پیدا می کنید، داشتن خلاقیت چاشنی اصلی موفقیت در این راه است.

آژانس 

رفت آمد به شهر یا روستاهای اطراف برای افراد روستا همیشه دغدغه بزرگی است. اگر شما یک اتومیبل دارید می توانید این کار را انجام دهید حتی می توانید به افرادی که در روستا اتومبیل دارند و از آن استفاده ایی نمیکنند پیشنهاد همکاری به آنها دهید. با اینکار تعداد اتومبیلها زیاد میشود و شما می توانید مردم روستا را به راحتی به شهر و یا روستاهای دور یا نزدیک ببرید. هم آسایش آنها را تامین میکنید و هم خودتان به در آمد خوبی میرسید.

آلبرت انیشتن:

از دیروز بیاموز، برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش.

ایده های پولسازی عجیب و غریب

به نظرتان ایده های عجیب پولدار چه چیز هایی می توانند باشند؟ در این بخش یکسری ایده جالب و عجیب می بیند که به عنوان جرقه ایی در ذهن آنها شکل گرفته و باعث پولدار شدن آنها شده است. شما می توانید با خواندن این ایده ها و عمل کردن به آنها پولدار شوید.

ایده پولساز طراحی سایت برای افراد متاهل

مردی پس از ازدواجش به این فکر میکند که یک سایت برای افراد متاهل طراحی کند و عاشقانه ها و تجربیات خود را با بقیه به اشتراک بگذارد شاید از دید شما کار ساده ایی باشد اما نیاز به تلاش کردن دارد. این مرد که اسمش «نوئل بیدر من» است با طراحی این سایت توانسته موفق شود و هم اکنون سایت آن ۲،۳ میلیون عضو  دارد که این نشانه خوبی است برای اینکه ایده اش به موفقیت تبدیل شده است.

ایده پولساز جدید

می توانیم از این ایده استفاده کنیم وسایتی طراحی کنیم که، تا به حال کسی مانند آن طراحی نکرده است.

ایده ساختن استخوان آرزوی پلاستیکی

راجب جناغ شکستن مرغ و برآورده شدن آرزو ها چیزهایی را شنیدیم. هیچوقت فکرش را نمیکردیم که این جناغ مرغ را یکی به صورت پلاستیکی وارد بازار کند. کن آهرونی وقتی سر سفره بود و داشت غذایش را می خورد از اینکه فقط دو نفر می توانند با شکستن مرغ به آرزوهایشان برسند کلافه شده بود و این ایده به ذهنش رسید که یک شرکت به اسم LuckyBreak ایجاد کند و جناغ مرغ و بوقلمون پلاستیکی عرضه کند. این شرکت استحوان هایی با صدا و حس استخوان جناغ واقعی مرغ و بوقلمون رو میسازد، در حال حاضر هم ۳۰۰۰۰ استخوان تولید میکند.

ایده پولساز

این شرکت سالانه بیشتر از ۲.۵ میلیارد دلار فروش دارد.

این استخوان ها را در قالب های زیبا طراحی می کند و برای اشخاص و شرکتها می فروشد، می بینید حتی با یک ایده غیر علمی هم میشه به ثروت رسید فقط باید یاد بگیرید که ایده هایتان را عملی کنید و پشتکار داشته باشید.

سرویس بهداشتی شب تاب

با کمک این سیستم هر زمان که به دستشویی وارد شوید سرویس بهداشتی‌ تان روشن و رنگی خواهد شد. در این سیستم یک دستگاه حسی به سرویس شما وصل شده و با ورود شما روشن می‌شود. این دستگاه که IllumiBowl Toilet Light تنها ۱۰ دلار قیمت دارد اما این ایده ۲۲۶۰۰۰ دلار قیمت داشت.

مهاتما گاندی :

«پیروزی آن نیست که هرگز زمین نخوری، آنست که بعد از هر زمین خوردنی برخیزی»

اینترنت برای افراد این موقعیت را ایجاد می‌ کند که ایده‌ های خود را عملی کرده و از این راه سود کسب کنند. وب‌ سایت‌ های خاصی وجود دارد که از این ایده‌ ها حمایت کرده و آن‌ ها را عملی می‌ کند، چه این ایده‌ ها چیزی مانند یک ساعت هوشمند باشد و یا یک سرویس بهداشتی شب نما.

ایده اسنوگی ( snuggie )

این ایده حتی امروز هم خنده دار به نظر می‌ رسد، هر چند که این روز ها  تنوع بیشتری پیدا کرده و باب سلیقه‌ افراد مختلف طراحی شده است. شاید خود شما هم در روز های سرد پتویی دور خود کشیده و از این اتاق به آن اتاق رفته‌ اید، اما تصور روزی که کسی با همین ایده‌ ی پیش پا افتاده به فردی ثروتمند تبدیل شود، هرگز به ذهن‌ تان خطور نمی‌ کرد.

ایده های پولسازی عجیب

واقعاً چه کسی از یک پتوی گرم و نرم آستین دار بدش می‌ آید؟

اسنوگی دقیقاً همین است، یک پتوی آستین دار راحت که هم فرد را گرم کرده و هم دست و پای او را نبسته و اجازه می‌ دهد با خیال راحت به کار هایش برسد. این همان محصولی است که شاید خریدش کمی تا قستی احمقانه به نظر برسد. اما واقعیت این است در اولین سال ارائه‌ ی این محصول به بازار، در آمریکا  ۲۰ میلیون نفر با رضایت آن را خریداری کردند.

آن هم به قیمت ۲۰ دلار که برای چنین محصولی آن قدر ها هم مبلغ کمی نیست.

ایده پولسازی اینترنتی

توجه کرده‌ اید ایده های پولسازی ساخت برخی از وسایلی که از آن‌ ها استفاده می‌ کنیم، تا چه اندازه ساده و پیش پا افتاده هستند؟ چیز هایی که کمابیش به ذهن همه‌ ی ما خطور می‌ کنند، اما بسیاری اوقات بی‌ تفاوت از کنارش عبور می‌ کنیم. واقعیت این است همین ایده‌ های مضحک، امروزه به تجارت‌ هایی قدرتمند و میلیون دلاری تبدیل شده‌ اند. در ادامه همراه فارسی خوان باشید تا تعدادی از ایده‌ های ناب و جدید را با هم بررسی کنیم، ایده‌ هایی که به ثروتمند شدن خالقین خود کمکی زیادی کرده‌ اند.

مشاوره اینترنتی

در زمینه‌ای تخصص دارید؟ اگر جوابتان مثبت است پس می‌ توانید از این ایده کسب درآمد از اینترنت با مشاوره برای راه اندازی کسب و کاراستفاده کنید. در سایت‌ های مربوط به یافتن مشاور ثبت نام کنید و برای کسانی که با شما تماس می‌ گیرند تا با شما صحبت کنند نرخ تماس دقیقه‌ ای خود را مشخص کنید.

اسوپ:

نمی توانم فرمول موفقیت را برای شما بیان کنم، اما اگر فرمول شکست را می خواهید آن است که بکوشید همه را راضی نگه دارید.

شاید تصور این واقعیت سخت باشد، اما بدانید تجارت‌ های معمولی زیادی وجود دارند که هرگز کسی تصور نمی‌‌کرد روزی به این اندازه‌  مشتری و خواهان پیدا کنند، ایده‌ هایی که پدید آورندگان خود را به افرادی میلیونر یا حتی میلیاردر تبدیل کردند.

ستاره‌ی یوتیوب و اینستاگرام

با استفاده از دوربین یک گوشی هوشمند و یک موضوع خوب، می‌ توانید از طریق یوتیوب و اینستاگرام خودتان کسب و کاری راه ‌بیندازید. شما یک‌ شبه میلیونر نخواهید شد، ولی با مخاطب ‌یابی قطعا می‌ توانید مبلغ قابل قبولی به واسطه‌ شهرت تازه به ‌دست‌آمده‌‌ تان به دست آورید.

ایده پولساز ستاره یوتیوب

شاید با خواندن ادامه این مطلب، دفعه‌ ی بعد با دقت و توجه بیشتری ایده‌ های ذهنی خود را بررسی کرده و خیلی زود آن‌ ها را به صندوق فراموشی نسپارید، چرا که خواهید دید حتما لازم نیست با ساخت دستگاه‌ های هوشمند و پیچیده به ثروت رسید، گاهی حتی یک توپ لاستیکی با شمایل عجیب هم، کلید ورود شما به دنیای ثروت و شهرت خواهد بود.

ایده های ناب و جدید پولسازی مشاور سئو

با افزایش تب اینترنت، نیاز به یک مشاور سئو افزایش یافته است. هر صاحب وب‌ سایتی برای بهینه‌ سازی وب‌ سایت خود در موتور جستجو به دنبال یک مشاور سئوی خوب است.

جان ماکسول :

 اگر کسی استعداد طبیعی داشته باشد باز هم باید برای موفقیت تمرین کند و آماده شود.

اگر شما از سئو سر در می آورید می توانید با مشاوره دادن به مدیران سایتها برای خود کسب و کاری راه بیاندازید یا می توانید یک سایتی طراحی کنید و به کاربران آموزش دهید که چگونه سایت خود را بهینه سازی کنند.

۴) دستیار انجام امور مجازی

استفاده از سرویس ­های دستیاز مجازی به شما اجازه می‌ دهد تا دستیار دیگران باشید. پروفایل شخصیتان را در این سایت­ها همراه با وظایفی که به‌ خوبی می‌توانید انجام دهید ارسال می‌ کنید و افراد میتوانند برای انجام آن وظایف مشخص شده، شما را در اختیار بگیرند.

دستیار انجام امور مجازی

این کار می تواند کار خوبی برای شما حتی در منزل باشد.

۵) ایده های ناب و جدید پولسازی مدیریت شبکه های اجتماعی

ارتباط برقرار کردن با افراد یک هنر است.

برخی در این هنر خوب عمل می‌ کنند و برخی عالی هستند و برخی ضعیف، ارتباط برقرار کردن با مشتریان کاری است که بسیاری از کسب و کار ها و ایده های پولسازی وقت انجام آن را ندارند. خبر خوب این است که، علیرغم این‌ که وقت ارتباط با مشتریان را ندارند ولی به کسی نیاز دارند که بتواند این بخش از کسب و کارشان را مدیریت کند و آن‌ ها هم هزینه‌ اش را پرداخت می‌ کنند. مهارت‌ های ارتباطی خوب و به روز بودن در شبکه‌ های اجتماعی مانند اینستاگرام، اسنپ‌ چت، واین، پریسکوپ و غیره بسیار مهم هستند.

مدیریت شبکه های اجتماعی

باید بدانید هر پلتفرم برای چه گروهی از افراد جذابیت دارد،و در هریک از این جوامع ارتباطی چگونه حاضر شوید.

ایده های ناب و جدید پولسازی فروشگاه های اینترنتی

راه اندازی فروشگاه اینترنتی یکی از ایده های پولساز شناخته شده ترین راه ها برای کسب درآمد آنلاین است، زمانی که درباره کسب درامد آنلاین از طریق فروشگاه اینترنتی صحبت می کنیم اکثر افراد فکر می کنند حتما باید وب سایتی مانند دیجیکالا داشته باشند تا در شمار صاحبان کسب درآمد اینترنتی محسوب شوند.

فروشگاه های اینترنتی

درصورتی که راه اندازی یک کسب درآمد آنلاین ساده تر از چیزی است که حتی تصور می کنید.

ایده های پولسازی خانگی

اگر به دنبال کار تولیدی با سرمایه کم هستید، یکی از پیشنهادات ما به شما کار تولیدی در خانه است. دسته دیگر ایده­ های کسب و کار خانگی انجام مشاغل به صورت “دورکاری” توسط اینترنت است.

چند مورد از آنها را در اینجا برای شما معرفی می کنیم :

چند مورد از آنها را در اینجا برای شما معرفی می کنیم :

 • سازنده‌ ی طلا و جواهر
 • پخت غذای خانگی
 • طراح لباس
 • تولید محتوا
 • پیاده‌سازی فایل‌ های صوتی
 • مترجم
 • نمد دوزی در منزل
 • چرم دوزی
 • عروسک سازی در منزل
 • شمع سازی در منزل
 • تولید ست آشپزخانه
 • بسته بندی حبوبات در منزل
 • بسته بندی خشکبار در منزل
 • پاک کردن سبزی و بسته بندی آن در منزل
 • خرد کردن قند و بسته بندی آن در منزل
 • پخت شیرینی و دسر در منزل
 • طراحی دکوراسیون در منزل
 • ساخت قاب گوشی
 • ساخت باکس هدیه
 • ادمین اینستاگرام
 • طراحی کارت ویزیت
 • طراحی کاتالوگ
 • پشتیبانی سایت

واقعیت این است که در دنیای کسب و کار امروز، بسیاری تمایلات رنگ و بوی دیگری گرفته است که افراد را بر آن می‌دارد به جای کار کردن برای کار فرمایی دیگر، کسب و کار خانگی خود را راه اندازی کنند و برای خود کار کنند.

همچنین بخوانید :

به این ترتیب بدون استرس و بدون نیاز به رفت و آمد در خیابان های پر ترافیک و اتلاف وقت، می‌توانند از هنر و سرگرمی خود به عنوان یک منبع درآمد استفاده کنند و همچنین ظرفیت‌ های دنیای مجازی برای مدیریت کسب و کار خود به کار ببندند.

سازنده ی طلا و جواهر

کم نیستند بانوانی که دوست دارند خودشان را با زیور آلات زیبا بیارایند.

از آنجایی که هر دختر خانوم یا بانوی ایرانی به زیور آلات علاقه خاصی دارد ، و روز به روز با تغییر کردن مد و لباس ، طلا و جواهر هم تغییراتی می کند. این مورد را با علاقه‌ ی روزافزون به زیور آلات دست‌ ساز ترکیب کنید و خواهید دید که نسخه‌ ی موفقیت در دستان شما است.

ایده های پولساز پخت غذای خانگی

این کسب و کار ایده های پولساز بستگی به خودتان دارد. یادم می آید که وقتی بچه بودم در حیاط خانه پدر بزرگم همیشه بساط درست کردن رب گوجه و ترشی برای اهالی خانه به راه بود، امروزه می توانیم از این کار در آمد زایی کنیم البته باید کیفیت کارمان نیز خوب باشد تا مشتری هایمان وفادار باشند. اگه در درست کردن غذایی یا ترشی خاصی مهارت دارید می توانید از آن درآمد زایی کنید این کار می تواند کمک خرجی برای افراد خانه دار باشد.

پخت غذای خانگی

با توجه به تعداد بالای زنان شاغل در ادارات و سازمان­ ها، مسلماً  آن­ها بخشی از کار های منزل خود را به خدمات می سپارند. می­ توانید انواع مربا، ترشی، سبزیجات خشک و یخ زده، لواشک، میوه خشک و … را تهیه و آن را سوپر مارکت ­ها و فرشگاه ­ها عرضه کنید یا خودتان مستقیما برای بازاریابی محصولات به ادارات و سازمان­ هایی مانند مدارس دخترانه و … که کارکنان آن­ها خانم­ها هستند مراجعه کنید و از آن­ها سفارش بگیرید.

ماروا کلینز :

«اگر به دنبال موفقیت نروید خودش به دنبال شما نخواهد آمد»

ایده های ناب و جدید پولسازی طراح لباس

از ایده های جدید پولسازی میتوان از این کار طراحی استفاده کرد. خیاطی جز شغلهای خیلی خوبی برای بانوان حتی آقایان است اگر به دنبال شغلی هستید و می خواهید کسب در آمد کنید میتوانید دوره آموزشی خیاطی را طی کنید و خیاط شوید. البته ناگفته نماند میتوانید در کنارش یک دوره طراحی بروید تا کارتان تمیزتر و به روزتر باشد.

طراحی لباس

مد و استایل راه پیشرفت را برای شما باز گذاشته است امروزه بسیاری از مدلینگها و ستاره های سینمایی حتی بانوان یا آقایان معمولی از کوچک به بزرگ، لباس پوشیدنشان برایشان مهم شده است و سعی میکنند با مد جلو بروند تا یک آقای جنتلمن یا یک خانوم باکلاس به نظر برسند، میتوانید از این فرصت استفاده کنید و یک طراح لباس خوب شوید.

این یکی دیگر از ایده های ناب و جدید پولسازی است.

ایده های ناب پولسازی تولید محتوا 

تولید محتوا محدوده گسترده ایی از فعالیت ها را در بر میگیرد ، از کسی که چند قرن پیش مشغول نوشتن یک کتاب خطی بوده تا کسی که امروز با انتشار پست و لایو و استوری به تولید محتوا در اینستاگرام مشغول است.

یکی از ایده های ناب و جدید پولسازی عالی، کار در منزل تولید محتوا است.

فرقی نمیکند شما نویسنده یک کتاب یا مقاله هستید همین که دستی در نویسندگی دارید خودش کمک خوبی برای تولید محتواست. تولید محتوا یک فرآیند کم‌ هزینه است، زیرا تنها چیزی که نیاز دارید یک کامپیوتر است و یک ارتباط اینترنتی سرعت بالا، و همچنین یک برنامه‌ خاص گرافیکی است.

کارهایی که می توانید از تولید محتوا استفاده کنید

کارهایی که می توانید از تولید محتوا استفاده کنید

 • نویسندگی سایت
 • چالش محتوا در عصر رسانه های الکتریکی
 • نوشتن یک کتاب در ورد و فروختن آن در سایت ها
 • ایده وبلاگ نویسی
 • تولید محتوا در عصر رسانه های الکترونیکی و شبکه های اجتماعی

به‌ هر حال، جدای از این‌ ها، تنها چیزی که باید برای تولید محتوا صرف کنید زمان است. بخشی از سوالهای کلان‌ در مورد تولید محتوا که از چه ایده هایی برای تولید محتوای پیج خود یا سایت خود استفاده کنیم.

ایده های ناب پولسازی تولید محتوا

بخشی از سوالها که ممکن است در ذهنمان شکل بگیرد:

 •  امروز در وبلاگم چه بنویسم؟
 •  آیا باید برای نشر مطلب، تقویم و زمان‌ بندی مشخص داشته باشم؟
 •  در کانال تلگرامم چه مطلبی بگذارم؟
 •  برای اینستاگرامم چه پستی مناسب است؟
 •  روش های کسب درآمد از طریق تولید محتوا چیست؟
 •  آیا سایت من باید هر روز محتوای جدید داشته باشد؟
 •  چه محتوایی تولید کنم که در موتور های جستجو دیده شود؟
 •  از چه نرم افزار ها و سرویس‌ هایی برای تولید محتوا استفاده کنم؟
 •  معیار های ارزیابی یک نرم افزار تولید محتوا چیست؟
 •  برای استخدام تولید کننده محتوا چه سوال‌ هایی بپرسم؟

ایده های ناب و جدید پولسازی صنعتی

یکی از الزامات شروع یک کسب‌ و‌ کار جدید و موفق و ایده های پولسازی ، شناخت کامل و انتخاب مناسب بازار و صنایع پایدار است. شناسایی یک فرصت و صنعت خوب قدمی مناسب برای شروع کسب‌ و‌ کار به شمار می‌ آید. بسیاری از کار آفرینان موفق این قدم را به بهترین شکل برداشته و در بهترین زمان بهترین تصمیم را گرفته‌ اند، که نتیجه آن کسب‌و‌کار موفق و پولساز بوده است.

ایده های ناب پولسازی صنعتی

چند مورد از ایده پولساز برای پولدار شدن صنعتی :

 1. هواپیما بدون سرنشین
 2. مواد غذایی
 3. سلامت و تناسب اندام
 4. محیط زیست
 5. خانه های سبز

ایده های پولساز هواپیما بدون سرنشین 

هواپیمای بدون سرنشین به اشیای پرنده کنترل از راه دور گفته میشود که در ایران به پهپاد شهرت دارند. ایده های پولسازی پهپادها هم‌ اکنون به‌ طور گسترده در زمینه‌ های کشاورزی، مخابرات، ناوبری جهانی، تحقیقات هواشناسی، جغرافیایی و جاسوسی به کار گرفته میشوند. در سال ۲۰۱۴ میزان فروش این محصول به رقم فوق‌ العاده ۵۵۰ میلیون دلار رسید که باعث جلب توجه بسیاری نیز شد.

ایده های پولسازی هواپیما بدون سرنشین

پیش‌بینیها حاکی از آن است که این محصول هر ساله با رشد ۱۷ درصدی مواجه است، به نحوی که در سال ۲۰۲۲ شاهد فروش میلیاردی آن خواهیم بود. همین امر باعث شده تا در حال حاضر بازار پهپاد‌ها بسیار داغ باشد و به علت آنکه این صنعت تقریبا نوپا محسوب می‌ شود، به‌ زودی شاهد رقابت فروشندگان و تولیدکنندگان بسیاری خواهیم بود.

مواد غذایی

مهمترین مسئله در دنیای امروز بدون شک زمان است. یکی از ضرورتهای روزانه انسان غذاست که برای درست کردن آن در طول روز زمان زیادی لازم است. همین مسئله میتواند فرصت مناسبی برای ایده گرفتن ما باشد.

باید به نکته توجه کنیم :

 1. در ابتدا باید نیاز‌های اساسی بازار هدف خود را به درستی شناسایی و سپس اقدام به تهیه سایر اقلام کنید.
 2. باید خلاقیت داشته باشید، میتوانید طعمهای مختلفی را روانه بازار کنید.

ایده های پولسازی سلامت و تناسب اندام

رشد روز افزون تکنولوژی با تمام مزیت هایی که دارد باعث کم تحرکی افراد شده است . شرکت ها و سازمان ها به افرادی برای کار خود نیاز دارند که شاداب تر و سالم تر هستند که نخواهند پولی برای درمان آنها بپردازند تا خود را از هزینه های پزشکی نجات دهند.

ایده های پولسازی سلامت و تناسب اندام

در این موقعیت ورزش یوگا می تواند گزینه خوبی برای تناسب اندام و سلامت و یکی از ایده های پولسازی باشد.

با این حال فراموش نکنید به دلیل موانع و محدودیت‌ های اندک این صنعت، رقابت میان باشگاه‌ هایی که کلاس یوگا را برگزار می‌ کنند بالا رفته است. ارزش فعلی این صنعت چیزی حدود ۸ میلیارد دلار است، رقم قابل توجهی که طبق آمار سالانه به‌ طور متوسط رشدی ۵درصدی خواهد داشت، که نرخی قابل‌ قبول به شمار می‌ آید.

خانه های سبز

خانه سبز به خانه‌ ای گفته می‌شود که استفاده از انرژی‌ های تجدید‌ پذیر در آن اولویت دارد و در حال حاضر بازار این سبک معماری بسیار داغ است. در حال حاضر این خانه‌ ها بیشتر در آمریکا یافت می‌ شود. به نحوی که انجمن خانه‌ های سبز آمریکا پیش‌ بینی کرده که از هر ۴ خانه جدید، شاهد حداقل یک خانه سبز خواهیم بود.

خانه های سبز

تا امروز خانه‌ های سبز توانسته بیش از ۳.۳ میلیون فرصت شغلی ایجاد کند.

به نظر می‌ رسد مزیت‌ های این شیوه تمامی ندارد زیرا نوآوری‌ های زیادی برای آن وجود دارد. یکی از این نوآوری‌ ها ساخت آجر با استفاده از باکتری است. این طرح که نامش BIOMASN است، می‌ تواند مانع پخش میلیون‌ ها تن کربن در هوا در مقایسه با آجر‌ های معمولی شود. همچنین این آجر‌ ها قابلیت درخشندگی در شب داشته و در عین حال آلودگی را به خود جذب کرده و هرگاه مرطوب شود تغییر رنگ خواهد داد.

والت دیزنی :

«تمام رویا های ما می توانند به واقعیت بدل شوند، اگر شجاعت دنبال کردن آنها را داشته باشیم.»

تیم فارسی خوان امیدوار است این مطلب برای شما کاربران مفید باشد و شما بتوانید از این ایده های پولساز استفاده کنید تا پولدار شوید هر کاری سختی خودش را دارد مهم این است کاری را که شروع می کنیم ادامه دهیم و از آن دست نکشیم. در این مطلب با ایده های ناب و جدید تا حدودی آشنا شدیم و دیدیم که یک ایده عجیب هم می تواند به کسب و کار موفق تبدیل شود فقط کافیست که بخواهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آیا نیاز به راهنمایی دارید؟

09901528674

پشتیبانی در تلگرام