مدت زمان مناسب رابطه جنسی

حالت شب

امروزه برخلاف گذشته آموزش مسایل جنسی متنوع و فراوانی وجود دارد. میدانیم یکی از فاکتورهای یک رابطه سالم مدت زمان مناسب رابطه جنسی است که بین زوجها متفاوت است. همه به دنبال یک رابطه جنسی ایده آل در زندگی شان هستند، که بعضی زوجین با تنظیم مدت زمان آن موجب رضایت یکدیگر میشوند. برقراری رابطه جنسی ایده آل در بین زوجین سبب بالا رفتن رضایت جنسی طرفین می شود و لذت جنسی را که یک لذت مفرح و تاثیرگذار است، را در پی دارد.رابطه جنسی یکی از مهم ترین روابط بین زوجین است که از لحاظ سلامت جسم و روح می تواند نقش بسیار مهمی برای آنان داشته باشد. تیم فارسی خوان امروز به شما میگوید که رابطه جنسی ایده آل چقدر باید باشد و چند دقیقه به طول بیانجامد.

هدف از تعیین مدت زمان رابطه جنسی

اصلا چرا باید برای رابطه جنسی مدت زمان تعیین کرد؟ بخشی از این سوال به دیدگاه دو طرف نسبت به ارضا شدن برمیگردد و بخشی دیگر به احساس مسئولیت آن دو. اگر اعتقاد اینگونه باشد که با انزال مرد، رابطه به پایان رسیده، مطمئن باشید این دو زوج به دنبال س ک س طولانی مدت هستند. اما اگر زوج بر این باور باشند که به اوج لذت رسیدن هر دو طرف مهم است، آنگاه هدف طولانی کردن مدت زمان س ک س نیست، و ترجیح میدهند معاشقه (قبل از شروع رابطه جنسی) طولانی تری داشته باشند.

سکس1

رابطه جنسی بخش جدایی ناپذیر و بسیار لذت بخش زندگی هر انسانی است. زنان و مردان پس از ازدواج با رابطه جنسی می توانند عشق را در نهایت در زندگی پیاده کنند. شما نیز در طول زندگی‌تان حتما انواع مختلفی از رابطه جنسی را تجربه می‌کنید. گاهی اوقات شور و شوق زیادی به رابطه دارید، گاهی پیش می‌آید که تصمیمات تاسف‌بار می‌گیرید، چیزهایی تجربه می‌کنید که منتظرشان نبوده‌اید و کلی چیزهای خوب و بد دیگر. بنابراین به موارد زیر به عنوان نکاتی قابل توجه در زمینه‌ی رزومه‌ی جنسی‌تان فکر کنید- ممکن است آنها شگفت‌انگیز یا فقط غیرعادی به نظر برسند، اما این نکات احتمالا یکی دو درس در مورد نوع رابطه‌ی جنسی که وقعا دوست دارید، به شما یاد خواهد داد.

در کل یک رابطه جنسی خوب رابطه ای است که مدت زمان آن کوتاه و در حد رفع نیاز نباشد. قبل از انجام یک رابطه جنسی باید به نیازهای طرفین توجه شود و آمیزش جنسی بعد از نوازش ها و تحریکات اولیه صورت گیرد . نوازش و تحریکات اولیه سبب ازدیاد میل جنسی زوجین و طولانی شدن رابطه جنسی آن ها می شود. در برخی از مواقع که زوجین حوصله چندانی برای برقراری ارتباط جنسی طولانی مدت ندارند، نوازش های قبل از آمیزش موجب ایجاد میل و حوصله آن ها می شود و رضایت جنسی آن ها را بالا میبرد.

اگر بخواهید دقیقا به مدت زمان ایده آل رابطه جنسی پی ببریم باید بدانید این مدت زمان در بسیاری از زوجین متفاوت است و برخی از آنان رابطه جنسی کوتاه مدت و برخی رابطه جنسی طولانی را مناسب می دانند، اما مدت زمان آمیزش ایده آل نباید کوتاه باشد و بهتر است بین ۲۰ تا ۳۰ دقیقه باشد تا لذت جنسی را بالا برد و موجب رضایت زوجین شود. همانطور که می دانید رابطه جنسی موفق در بین زوج ها سبب افزایش مهر و محبت در بین آنان می شود . پس هر چه رابطه جنسی بهتر باشد رضایت جنسی مرد و زن از یکدیگر بیشتر می شود و محبت و عشق مهمان خانه های آنان می گردد.

برای اینکه یک رابطه جنسی خوب برقرار کنیم ابتدا باید شرایط لازم را برای این کار داشته باشیم . این شرایط شامل فرصت و محل مناسب است . یعنی اینکه رابطه جنسی در محلی برقرار شود که زوجین در آن مضطرب نباشند تا رابطه شان نصفه و نیمه به پایان برسد و اینکه در یک زمان مناسب رابطه جنسی انجام گیرد مثلا در زمانی که کودکان به طور کامل در خواب هستند.

به یاد داشته باشید
هنگامی که برای یک رابطه وقت و زمان کافی بگذارید و به معاشقه قبل از آمیزش بپردازید به بهترین شکل ممکن ارضا خواهید شد.

شرط دیگر یک رابطه جنسی ایده آل که سبب لذت جنسی می شود کوتاه نبودن مدت زمان آن است ، برای برقراری رابطه جنسی طولانی مدت لازم است ابتدا به خواسته های همسر توجه کرد و زمان تحریک و نوازش های قبل از رابطه را بالا برد . بالابردن مدت زمان تحریکات قبل از آمیزش و حوصله کردن برای انجام این کار شما را از لذت های جنسی لبریز می سازد و به بهترین شکل ارضا می کند که این ارضای کامل موجب سلامت جسم و روح می گردد.

چگونگی شروع رابطه جنسی

برای برقراری رابطه جنسی با همسر بی حوصله تان ابتدا طوری وانمود کنید که می خواهید کمی با او شوخی داشته باشید ، در این صورت همسرتان مخالفت نخواهد کرد و شما می توانید مدت زمان بیشتری را به تحریک او اختصاص دهید. افزایش مدت زمان تحریکات قبل از آمیزش جنسی موجب می شود رابطه بهتری شکل گیرد بنابراین بهتر است برای رسیدن به لذت و رضایت جنسی سریع وارد رابطه نشوید و قبل از آن با یکدیگر به معاشقه بپردازید و اگر مرد هستید حوصله کنید و از دیر ارضا شدن همسرتان خسته نشوید.

سکس2

زمان قبل از شروع رابطه جنسی

برای معاشقه قبل از رابطه جنسی لازم است زن و شوهر با یکدیگر به بازی های مهیجی بپردازند و قسمت های مختلف بدن را لمس کنند و ارتباط دهانی داشته باشند، بدین صورت زمان معاشقه را طولانی تر خواهند کرد اما لازم است بدانید که همه این کارها را قبل از ارضا شدن انجام دهید زیرا اگر یکی از زوجین ارضا شوند، دیگر انجام معاشقه برای او کار ناراحت کننده ای است.

از دیگر مزیت های طولانی شدن رابطه جنسی و انجام معاشقه قبل از آن این است که ارضای زوجین به طول می انجامد و با مدیریت زمان مشکل زودانزالی و زود ارضائی آنان برطرف می گردد، بنابراین اگر این مشکل را دارید ، بهتر است قبل از رابطه جنسی حوصله داشته باشید.

فراموش نکنید می توانید با یک رابطه جنسی حلال و مفصل با همسرتان در مسیر سلامت روح وجسم خود و ایجاد الفت و صمیمیت در زندگیتان قدم بردارید.

تاثیر تعداد دفعات معاشقه بر زنان

زنان هر چقدر تعداد معاشقه کمتری داشته باشد، میل و لذت جنسی او کمتر شده و مشکل تر ارضاء می شود برعکس هرچه زنان از لحاظ جنسی بیشتر فعال باشند، علاقه آنها به معاشقه بیشتر خواهد بود. تعداد دفعات آمیزش روی تنظیم عادت ماهانه خانم ها نیز موثر است که علت این امر افزایش سطح هورمون استروژن در بدن زنان فعال از نظر جنسی می باشد. لازم است بدانید خودارضایی چنین تاثیری ندارد. زنانی که فعالیت جنسی بیشتری دارند کمتر دچار مشکل ناباروری خواهند شد و سلامت عمومی بدن آنان نیز بهتر خواهد بود.

تاثیر فعالیت جسمانی در رابطه جنسی

۲۵ دقیقه دوچرخه سواری ، گردش خون در ناحیه های تناسلی افزایش می یابد و همین امر سبب بهبود آمیزش و مدت زمان آن و سبب بهبود روابط جنسی همسران نیز خواهد شد هم چنین بدن افراد هنگام انجام ورزش به میزان قابل توجهی تستوسترون ترشح میکندو به همین علت میل طبیعی افراد به ادامه دادن رابطه بیشتر خواهد شد.

سکس3

دسته بندی رابطه های جنسی از لحاظ روانی

 • اولین رابطه جنسی. خوب، این نوع رابطه جنسی طوری نیست که شما بخواهید دوباره آن را تجربه کنید، اما یک نقطه‌ی عطف مهم در زندگی جنسی شما است. پس از آن همه ناشی‌گری، چاره‌ای ندارید جز این‌که به‌تدریج در زمینه‌ی رابطه‌ی جنسی پیشرفت کنید که این فرآیند هم به نوبه‌ی خود مایه‌ی خوشی و لذت است. این رابطه بدون شک هیچگاه فراموشتان نخواهد شد. بی شک در عین بی تجربگی و شاید کامل ارضا نشدن اما به یاد ماندنی ترین رابطه هر زوجی است.
 • اولین رابطه جنسی که میدانید چکار کنید. شاید بعد از اولین باری که رابطه‌ی جنسی داشتید، چند بار دیگر لازم باشد آن را امتحان کنید، اما بالاخره یک روز، همه چیز روشن و قابل فهم می‌شود. شما دیگر یک آماتور ناشی که احساس می‌کند مسیر خود را باید با حدس و گمان جلو برود، نیستید، بلکه یک فرد بالغ و کارکشته در زمینه‌ی رابطه‌ی جنسی هستید. اعتماد به نفس‌تان حسابی بالا خواهد بود.
 • هیچ مانعی برای داشتن رابطه جنسی حس نمی‌کنید. فرقی نمی‌کند که این اتفاق زمانی که در تعطیلات به سر می‌برید و بیش از همیشه بی‌باک و دلیر هستید رخ بدهد یا زمانی که بیش از حد خوشگذرانی کرده‌اید، به هر حال این نوع رابطه‌ی جنسی وقتی است که خودتان را رها می‌کنید و فقط به رابطه فکر می‌کنید. صدای موسیقی را زیاد می‌کنید، کارهایی که قبلا جرات انجام دادن‌اش را نداشتید امتحان می‌کنید، و هم خودتان و هم طرف مقابل‌تان کاملا لگام گسیخته و توفانی می‌شوید.
 • رابطه جنسی جبرانی. کدام زن و شوهر هستند که بعد از یک رابطه‌ی جنسی لذت‌بخش یادشان بیاید که موضوع بحث و جدل‌شان چه بوده‌است؟ اما یادتان باشد رسیدن به اوج لذت جنسی نباید بهانه‌ای برای یک دعوای حسابی برای آخر این هفته باشد
 • رابطه جنسی‌ عالی. این نوع زمانی است که شما در اثر لذت چنان از خود بی‌خود شده‌اید که هیچ کنترلی روی حرکات‌تان ندارید و متوجه نیستید که چه چیزی را چنگ می‌زنید و به چه چیز ضربه یا لگد می‌زنید! بنابراین لامپ که شکسته، پرده حمام که پاره پاره شده، تخته‌ی بالای تخت‌خواب شکسته است، و لیوان آب روی لپ‌تاپ‌تان ریخته و آن را خراب کرده‌است. بله! این اتفاق رخ می‌دهد. و احتمالا شما این یکی را برای دوست‌تان تعریف خواهید کرد.این س ک س به حدی خوب است که شما به طور تصادفی همه چیز را خراب میکنید.
 • رابطه جنسی صبح‌هنگام که باعث می‌شود دیر به محل‌ کارتان برسید. خوب، گاهی اوقات بهتر است با چیزی بهتر از صدای گوشخراش زنگ ساعت از خواب بیدار شوید. شما با لبخندی احمقانه بر روی صورت‌ به محل کارتان می‌رسید، اما هر چه که باشد، ارزشش را دارد.
 • موقعیتی که هرگز دوست ندارید دوباره آن را تکرار کنید. مطمئنا، یکی از شما قطعا در طول رابطه ممکن است دچار مشکل شود، اما این بدان معنا نیست که نباید دوباره آن را امتحان کنید. بهترین سناریو این است که یک موقعیت شگفت‌انگیز کشف می‌کنید که باعث می‌شود هر دو احساس کنید الهه‌ی س ک س هستید. بدترین سناریو هم این است که خوب، شما یک داستان خوب دارید که می‌توانید به آن بخندید.
 • رابطه جنسی با صدای خیلی بلند. یک شب کنترل نداشتن روی رفتارها که باعث نمی‌شود شما را از ساختمان بیرون بیندازند. فرقی نمی‌کند که صدای آهنگ‌هایی که هنگام مقاربت گوش می‌دهید، زیادی بلند باشد، بیش از حد معمول سر و صدا کنید، یا با قسمت بالایی تخت‌خواب فرورفتگی در دیوار ایجاد کنید، به هر حال این نوع رابطه‌ی جنسی به گونه‌ای است که با دیدن خانم همسایه‌ی ساکن در واحد ۲A حس عجیب و غریبی به شما دست می‌دهد.
 • آخرین رابطه جنسی قبل از جدایی. شاید شما در حال بر هم زدن رابطه‌تان هستید، رابطه‌تان را به هم زده‌اید، یا می‌خواهید کمی از هم دور باشید. به هر دلیل، این نوع رابطه کمی روح و روان آدمی را خرد می‌کند اما فوق العاده پرشور و احساس است و برای‌تان خوب خواهد بود. این اتفاق را نوعی شخصیت‌سازی در نظر بگیرید.
 • رابطه جنسی با بهترین موسیقی متن ممکن. اول از همه، اگر شما هنوز آن آهنگ را ندارید ( آن آهنگی که یک رابطه‌ی طولانی مدت و عاطفی با آن دارید، می‌تواند گزینه‌ی خوبی در هنگام مقاربت برای شما باشد) باید بشد و آن را پیدا کنید. و بعد در نهایت زمانی که رابطه دارید آهنگ را گوش می‌دهید و همه چیز عالی خواهد بود.
 • رابطه‌ی جنسی‌ که در آن همه‌ی کارها را شریک زندگی‌تان انجام می‌دهد.. بیش‌تر مواقع، یک رابطه‌ی جنسی خوب نیازمند تلاش گروهی است، اما حداقل یک بار در زندگی‌تان لازم است تجربه کنید که چه حسی دارد اگر همه‌ی فشار روی دوش طرف مقابل باشد و شما به راحتی و بدون این‌که چیزی در ذهن‌تان باشد فقط لذت ببرید. فقط یادتان باشد که دفعه‌ی بعد همین لذت را به شریک زندگی‌تان بدهید
 • رابطه‌ی جنسی احمقانه وقتی که عاشق طرف مقابل‌تان هستید. نمی‌توان انکار کرد که وقتی به طرز مسخره‌ای عاشق طرف مقابل‌تان هستید اما در واقع آن‌چه می‌خواهید از او نمی‌گیرید، آن وقت است که باید مهارت خود را نشان بدهید. و منظور ما از مهارت رساندن طرف مقابل به ارگاسم است. چون شما احساسات را می‌شناسید.

اگر رابطه جنسی داغ می خواهید این کارها را انجام دهید

رابطه جنسی لذت بخش برای زنان و مردان به مانند معجزه می ماند. اگر اکنون از رابطه جنسی خود ناراضی هستید می توانید از مواد خوراکی تقویت کننده میل جنسی استفاده کنید تا معجزه آن را ببینید و از رابطه جنسی داغ و همخوابی باشریک جنسی خود لذت کامل را ببرید. هر بار که از کنار شریک زندگیان رد می شوید او را لمس کرده یا ببوسید. افزایش لحظاتی که با شریکتان تماس فیزیکی برقرار می کنید به سادگی باعث تقویت میل جنسی شما خواهد شد.

سکس4

 • هر روز دو چیز در مورد شریکتان که دوست دارید را به او بگویید. عشق ، محبت و احترام متقابل اساس تحریک جنسی در یک زندگی است.
 • در لفافه به او بگویید وقتی به خانه برسد می خواهید چه کاری با او انجام دهید.
 • یک فعالیت فیزیکی با هم انجام دهید، مثل اسکی، پیاده روی طولانی، قدم زدن در امتداد ساحل و یا قایقرانی. این فعالیت ها به شما اجازه می دهد که یکدیگر را در نورهای متفاوت ببینید، و به شما حس نشاط فیزیکی و در نتیجه صمیمیت می بخشد.
 • برای تعطیلات و گذراندن شب در بیرون از خانه یک برنامه عاشقانه بریزید. حتی اگر بیرون نمی روید وقتتان را با تماشای تصاویر مکانی که دلتان می خواهد بروید، بگذرانید. تصاویر آنلاین آن منطقه را مشاهده کرده و خودتان را در یک بهشت استوایی تصور کنید. این تصورات به اندازه کافی برای تقویت میل جنسی تان کافی است. به علاوه بسیار خوشایندتر از صحبت کردن در مورد نمرات بد فرزندتان است.
 • شما می دانید کگل چیست؟ –تمرینات انقباضی است که دکترتان بعد از بارداری یا به خاطر داشتن مشکل نشت ادرار به شما می دهد. چیزی که دکتر احتمالا به شما نگفته است این مسئله است که این تمرینات برای تقویت عضلات لگنی عالی هستند. همان عضلاتی که در ارگاسم نقش اساسی دارند. توجه داشته باشید که برای تمرینات کگل باید روی عضلاتی که برای جلوگیری از جریان ادرار استفاده می شوند، کار کنید. این عضلات را منقبض کرده و به تدریج آزاد کنید. این تمرینات را ۳ نوبت در روز و ۲۰ بار انجام دهید.
 • مردان : می توانند از مکمل های ژینکو بیلوبا ginkgo biloba استفاده کنند. برگ گیاهانی که جریان خون را بهتر می کنند و خون بیشتری به مغز و سایر اندام ها می رسانند. تصور نکنید که استفاده بیشتر می تواند کمک بیشتری به شما بکند. بهتر است مطابق دستورالعمل پشت بسته از این مکمل استفاده کنید البته با مشورت پزشکتان.
 • امشب سس پستو درست کنید و روی پاستا سرو کنید. پستو دارای مغز کاج است، منبع غنی از آرژنین arginine، پیش ساز اکسید نیتریک nitric oxide، که عنصر اصلی در داروهای ویاگراست. آرژنین کمک می کند تا رگ های خونی باز شده و جریان خون را بهبود می بخشد.
 • با شریکتان به سینما بروید، ردیف آخر بنشینید و مثل زمانی که نوجوان بودید رفتار کنید. به جای اینکه سیخ بنشینید و فیلم ببینید، شیطنت کنید و باهم بخندید و یا حتی به هم پاپ کورن پرت کنید و خلاصه مثل نوجوانان رفتار کنید.
 • هر بار که از کنار شریک زندگیان رد می شوید او را لمس کرده یا ببوسید. افزایش لحظاتی که با شریکتان تماس فیزیکی برقرار می کنید به سادگی باعث بالا رفتن تمایلتان خواهد شد.
 • یک قاشق غذاخوری جوانه گندم در یک فنجان ماست و یا هر غلاتی که می خورید اضافه کنید. جوانه گندم سرشار از زینک است که در تولید مهم ترین هورمون جنسی یعنی تستوسترون نقش اساسی دارد. حتی می توانید از پودر جوانه گندم روی گوشت، تخم مرغ ، غذاهای دریایی به ویژه صدف استفاده کنید.
 • وقتی در یک مهمانی هستید یا به همراه شریکتان به یک مکان عمومی رفته اید لحظه ای به او خیره شوید و در سرتاسر اتاق چشمتان به دنبال او باشد. بگذارید دوباره و دوباره عشق را در چشمانتان ببیند و میل جنسی در درونش به اوج برسد
 • با هم فیلمی عاشقانه ببینید و در حین تماشای فیلم در مورد آنچه دوست دارید هنگام رابطه جنسی، قبل یا بعد از آن انجام دهید صحبت کنید.
 • کتاب های رمانتیک و عاشقانه را بخوانید و شریک زندگیتان را مانند قهرمان کتاب تصور کنید و دوباره عاشقش شوید.
 • هنگام بوسه و زمانی که رابطه ای صمیمی با شریکتان دارید چشمانتان را باز نگه دارید. نگاه کردن به چشمان شریکتان در این لحظات پیام هایی باور نکردنی از اعتماد و صداقت ارسال می کند.
 • دقیقا همان چیزی که در ذهنتان است را بیان کنید، به او بگویید که از شنیدن و دیدن چه جملات و رفتارهایی بیشتر لذت می برید و به لحاظ جنسی تحریک می شوید.
 • احساس ضعف در زانو، لرزش پشتتان وقتی اولین بار او را ملاقات کردید را به یاد دارید؟ می توانید دوباره این حس را تجربه کنید. با همسرتان تماس گرفته و او را برای یک قرار عاشقانه بیرون ببرید. بهترین لباستان را برای صرف ناهار با او بپوشید
 • مسئله فقط رابطه جنسی نیست. داشتن یک رابطه صمیمی می تواند همه چیز را روبه راه کند. مثلا چه می شود اگر هر روز صبح شوهرتان را به جای زنگ ساعت با یک فنجان قهوه داغ از خواب بیدار کنید؟چه می شود بعد از ظهر یک حمام داغ برای همسرتان آماده کنید نظرتان درباره خوردن یک شام ویژه هر پنج شنبه چیست؟ درباره ماساژ چه نظری دارید . این ها کارهایی نیست که فقط یک بار انجام دهید، بلکه باید بارها و بارها تکرارش کنید تا تبدیل به یک زبان مخفی بین شما و همسرتان شود.
 • یا پدیکور یا آرایشگاه یا هر کاری که باعث شود احساس بهتری نسبت به خود داشته باشید. اگر مراقب بدن خودتان باشید بیشتر می توانید از آن لذت ببرید. راه خوب دیگر برای مراقبت از خودتان ورزش کردن است. یکی از مزایای جانبی آن برای زنان و مردان جریان خون بهتر در اندام های حیاتی است.
 • تایمر را ۱۵ دقیقه روشن کنید و با همسرتان در مورد هر چیزی به جز بچه ها، مشکلات مالی یا مشکلات کاری، صحبت کنید. در مورد خوابی که دیشب دیده اید با او صحبت کنید. نوجوان بانمکی که موقع شام دیده اید و شما را به یاد دوران دبیرستانتان انداخته. وقتی زمانتان به پایان رسید نوبت شریکتان می شود.
 • چند روزی به سفر بروید. –با خودتان. زمانی که دور از خانه هستید لیستی از تمام چیزهایی که درباره شریک زندگیات دوست دارید یا عاشقش هستید تهیه کنید. اینگونه است که زوج ها زمانی که از هم دورند می توانند به هم نزدیک بمانند. چشمانتان را ببندید و خودتان را در حال عشق بازی تصور کنید. با شریک زندگیتان تماس گرفته و در مورد تصورات خود با او صحبت کنید. در این صورت زمانی که به خانه می رسید نسبت به هم حریص تر خواهید بود.
 • بچه ها را از خانه دور کرده و با هم در خانه بمانید. عشق را در بخش های دیگری از خانه با هم تجربه کنید. می تواند در وان حمام باشد یا روی یک پتو جلوی شومینه.
 • قبل از خواب چند دقیقه ای کارهایی که باید انجام دهید و نگرانی هایتان را بنویسید. این کار باعث می شود که اغلب نگرانی هایتان را بدون دخالت کسی با قابلیت های خودتان رفع کنید.
 • یک ساعت را با لمس هر قسمت از بدن شریکتان صرف کنید –بدون استفاده از دست. از بخشهای دیگر بدنتان استفاده کنید ( که شامل ذهنتان هم می شود ). حالا برعکس یکدیگر را فقط با دست نوازش کنید . نوازش را در تمام قسمت های بدن به جز اندام تناسلی (رابطه غیرجنسی و فقط احساسی) ادامه دهید. این کار می تواند هر فشاری که روی خودتان احساس می کنید را بعد از یک روز پر تنش از بین برده و راهی فوق العاده برای خلاصی از یک روز گیج کننده است. حداقل برای زنان، برای استراحت و فرار از کار سخت روزانه بدون داشتن هیچ گونه رابطه جنسی.
 • گذشته از همه این ها کازانوا Casanova میگفت که هر روز صبح ۵۰ صدف می خورده به همین دلیل به خوبی از پس هر کاری برمی آمده. اگر چند راهنمایی قبلی را به دقت خوانده باشید می دانید که صدف سرشار از زینک است و این ماده برای تولید تستوسترون که هورمون جنسی در مردان و زنان است، حیاتی است.
 • مقدار زیاد الکل شعله شهوت را خاموش می کند یا حداقل توانایی هایتان را در رابطه جنسی کاهش می دهد.
 • به خرید رفته و حداقل یک مدل از لباس های زیر جذاب را خریداری کنید. درست است که این توصیه برای خانم هاست . ولی احساس نرمی ابریشم روی پوست شما می تواند به بیدار شدن پایانه های عصبی حس جنسیتان کمک کند. و چه کسی می داند که وقتی این اتفاق بیفتد چه خواهد شد؟ استفاده همیشگی از لباس زیرهای معمولی اشتباه است.
 • خودتان این صحنه ها را می شناسید –این فیلم ها را برای الهام گرفتن نگاه کنید.

سکس5

زمانی که شریک زندگیتان به خانه باز می گردد این آهنگ ها را برایش پخش کنید. چند عدد شمع معطر روشن کنید ( این کار بهترین روش برای معطر کردن خانه تان است ). چه کسی می داند قرار است چه اتفاقی بیفتد ؟

داشتن رابطه جنسی به طور منظم با بالا بردن ترشح هورمون تستوسترون که مسئول میل جنسی در مردان و زنان است باعث بالا رفتن میل جنسی می شود.

اگر سیگار می کشید از دکتر بخواهید برایتان پچ نیکوتین تجویز کند. چرا؟ زیرا از نظر علمی ثابت شده که سیگار کشیدن می تواند درست مثل مسدود کردن رگهای خونی قلب، رگهای خونی آ ل ت تناسلی مرد را هم مسدود کند.این هم یک دلیل خوب برای ترک سیگار

لیست داروهایی که مصرف می کنید را نوشته و بررسی کنید. بیش از ۲۰۰ دارو وجود دارد که می تواند باعث ایجاد مشکلات نعوذ و کاهش میل جنسی شود از جمله داروهایی که برای فشار خون بالا، بیماری های قلبی، افسردگی و مشکلات معده تجویز می شوند. از دکتر یا داروساز خود بپرسید که کدام یک از داروهای لیستی که تهیه کرده اید مجرم است. البته شما نمی توانید مصرف این داروها را قطع کنید ولی می توانید با پزشکتان در مورد احتمال تغییر برند دارو یا زمان بندی مصرف آن مشورت کنید.

همچنین بخوانید : نکات قبل از باردار شدن

برخی از آقایان هستند که در یک رابطه جنسی می توانند برای چندین بار ارضا شوند ، این یک فرصت عالی برای زوج هایی است که نمی خواهند مرد زود ارضا شود و رابطه چند دقیقه ای داشته باشند. هر مردی می تواند در رابطه جنسی با همسرتان چندین بار ارگاسم شود. برای اینکار فقط کافی است اطلاعات کافی درمورد تمایلات جنسی مردانه، س ک س و تکنیک های خاص آن داشته باشید. هدف اکثر مردان در رابطه جنسی، انزال است نه عشق بازی. وقتی یک مرد چند بار ارگاسم را تجربه می کند، نه تنها خودش بهتر ارضا می شود، بلکه طرف مقابلش را هم بسیار بهتر ارضا خواهد کرد.

ارگاسم های چندگانه به دنبال هم اتفاق می افتند، بدون اینکه فرد در خلال آنها تحریک جنسی خود را از دست بدهد. خانم ها به راحتی می توانند ارگاسم چندگانه داشته باشند اما تعداد کمی از مردان می دانند که با آموزش صحیح آنها هم می توانند دقیقاً مثل خانم ها چندین بار در س ک س ارگاسم شوند. درمورد خانم ها، ارگاسم چندگانه به این معناست که مدت زمان کمی بعد از اولین ارگاسم، تحریک جنسی خود را بازمی یابند، که معمولاً بلافاصله یا بعد از چند دقیقه اتفاق می افتد. وقتی زنی در یک رابطه جنسی چندین بار به ارگاسم می رسد ارگاسم او چندگانه خواهد بود.

روش های چندین بار ارضا شدن مرد در رابطه جنسی

خیلی از مردان اشتباهاً تصور می کنند که وقتی بتوانند بعد از انزال دوباره تحریک شوند و به یک انزال دیگر دست پیدا کنند، یعنی ارگاسم چندگانه داشته اند. این اشتباه است. س ک س چند ارگاسمه مردانه به س ک سی گفته می شود که در خلال ارگاسم ها، نعوظ یا تحریک جنسی از بین نرود. ارگاسم چندگانه فقط شامل ارگاسم است نه انزال. تنها استثناء آن زمانی است که انزال با آخرین ارگاسم همراه می شود.

همچنین بخوانید : درمان درد قائدگی

با فرایند تکنیکی “چرخه تحریک جنسی” آشنا شوید.

مرحله تحریک

گرفتگی عروق

نعوظ

بالا رفتن ضربان قلب

بلند شدن نسبی ب ی ض ه و افزایش سایز آ ل ت

سفت شدن نوک سینه ها

مرحله پایا

بزرگ شدن بیشتر سر آ ل ت تناسلی و ب ی ض ه ها

بلند شدن کامل ب ی ض ه

بنفش شدن سر آ ل ت تناسلی

ترشح غدد کوپر

نفس نفس زدن

روش های چندین بار ارضا شدن مرد در رابطه جنسی

مرحله ارگاسم (از دفع مایع و انزال تشکیل شده است)

دفع مایع

اسپرم و مایعات از رگ وابران، کیسه های مایع منی و غده پروستات خارج شده و در ته مجرای پیشاب در نزدیکی پروستات جمع می شوند.

کشش ماهیچه ای درست قبل از رها شدن فشار و تنش

بالا رفتن بیشتر ضربان قلب و تنفس

ضرورت انزال: هوشیاری از انزال قریب الوقوع

انزال

عضله تنگ کننده ادرار محکم بسته می شود.

انقباضات ریتمیک پروستات، عضلات میاندوراهی و آ ل ت تناسلی و خارج شدن مایع منی.

تیرگی جزئی هوشیاری

مرحله تحلیل

از بین رفتن تحریک

خوابیدن آ ل ت تناسلی و جمع شدن پوست ب ی ض ه

برگشت کشش عضلانی

پایین آمدن ضربان قلب و فشارخون

ارگاسم چندگانه دربرابر ارگاسم همراه با انزال

هر دو نوع این ارگاسم ها یکسان شروع می شوند: از تحریک تا نقطه ای نزدیک به انزال. در این نقطه، مرد یکسری انقباضات تناسلی را تجربه می کند که ۳ تا ۵ ثانیه طول می کشد. این انقباضات، ارگاسم های لگنی نامیده می شوند که ابتدا حس لرزش یا رهایی جزئی فشار را به همراه دارد. وقتی این نقطه کاملاً تشخیص داده شده و کنترل شود، می توان این احساسات را بیشتر و شدیدتر کرد.

وقتی فرد به این نقطه می رسد، هدف رسیدن به انزال نیست بلکه کاهش تحریک است، فقط به اندازه ای که بتوان میزان تحریک را کنترل کرد. می توان با فشردن عضلات لگنی میزان تحریک را به خوبی کنترل کرد.در شکل زیر مرحله پایا به صورت بالاترین وضعیت تحریک نشان داده شده است که اگر به تحریک اجازه ادامه یافتن داده شود، در آخر به ارگاسم منتهی خواهد شد.

تفاوت دو نمودار با هم را ملاحظه کنید. در یک ارگاسم تکی عادی که همراه با انزال است، مرحله پایا سریعا گذشته ، ارگاسم فروکش کرده و انزال اتفاق می افتد. در یک س ک س با ارگاسم چندگانه، مرحله پایا پس از اولین ارگاسم و ارگاسم های بعدی همچنان باقی می ماند. ارگاسم های پی در پی معمولاً کمی قوی تر از ارگاسم قبلی هستند تا جایی که مرد تصمیم می گیرد در آخرین ارگاسم انزال داشته باشد. انزال کاملاً انتخابی است. حتی پس از چند ارگاسم فرد می تواند تصمیم بگیرد که اصلاً انزال نداشته باشد که در این حالت تحریک تقریباً یک ساعت بعد فروکش می کند، برخلاف انزال که تحریک جنسی دفعتاً و به سرعت فرومی نشیند.

روش های چندین بار ارضا شدن مرد در رابطه جنسی

“چرخه واکنش” مردها و زنها تقریباً شبیه به هم است. تفاوت جزئی بین آنها انزال مرد است. زنهایی که ارگاسم های چندگانه دارند قادرند درصورت کاهش تحریک به مدت زمان کوتاهی بعد از اولین ارگاسم خود، ارگاسم های متوالی و پی در پی داشته باشند، دلیل آن این است که آنها انزال ندارند.

انزال دوره بی پاسخی را در مردها آغاز می کند. طی این مدت، اکثر مردها نمی توانند به خاطر از دست دادن تنش جنسی دوباره تحریک شوند و آ ل ت تناسلی نسبت به هرگونه تماس حساس می شود. ازآنجا که خانم ها از نظر بیولوژیکی قادر به انزال نیستند، این خصوصیت را ندارند و می توانند بسیار آسانتر از مردها ارگاسم های چندگانه داشته باشند.

اولین قدم در فهمیدن اینکه مردها چطور می توانند ارگاسم چندگانه داشته باشند این است که بدانند ارگاسم و انزال دو اتفاق کاملاً مجزا و قابل تشخیص از همدیگر هستند. اکثر مردها همیشه ارگاسم و انزال را به طور همزمان تجربه کرده اند به همین دلیل قادر به تشخیص آنها از هم نیستند.

این مطلب توسط تیم فارسی خوان جمع آوری و تکمیل شده است امیدوارم که از این مطلب استفاده کرده باشید.همچنین از شما همراه گرامی می خواهیم که برای پیشرفت این مطلب نظر خود را از بخش دیدگاه برای ما ارسال کنید و با دیگر کاربران به تبادل نظر بپردازید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آیا نیاز به راهنمایی دارید؟

09901528674

پشتیبانی در تلگرام